Kozmela.com

HAPPY BABY

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Happy Baby Bebek Bakım Ürünleri

İngiltere merkezli olan Happy Baby bebek bakım ürünleri tüm dünya ile birlikte ülkemizde de annelerin tercihi olmaya devam etmektedir. Bebeklerin hassas cildi için ürettiği bakım ürünlerini geliştirirken bitkisel doğal yağlardan faydalanan marka son teknoloji ile donatılmış laboratuvar ortamında çalışmalarını yürütmektedir. Yeni doğmuş bir bebeğin verdiği heyecan ve mutluluğu ona doğru bakım yaparak sürdürülebileceğine inanan markanın pek çok farklı ürünü bulunmaktadır.  

Happy Baby cilt bakım ürünleri bebeklerin hassas olan cilt bariyerlerini ve fonksiyonlarını güçlendirmeye katkı sağlar. Ciltteki su kaybını engellemeye, cildi nemli tutmaya ve cilde nazik bir bakım sağlamaya yardımcıdır. Happy Baby cilt bakım ürünleri MILD yapıda üretilmektedir. Bunun anlamı içeriğinde bebek cildine zarar verecek herhangi bir kimyasalın olmayışıdır. Yani sülfaktanlar, parfüm ve renklendiriciler yoktur. Ayrıca SLS, paraben gibi kimyasal kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu anlamda aileler markanın ürünlerini iç rahatlığı ile alıp kullanabilmektedirler.   

Happy Baby Organik Pişik Kremi

Bebeklerde en çok görülen cilt problemlerinden bir tanesi hiç şüphesiz pişiktir. Ebeveynleri de oldukça endişelendiren bu durumun engellenmesi adına birtakım tedbirler alınabilir. Happy Baby BabyDerm pişik sorununa karşı doğal özlerle formüle edilmiş pişik kremi bu konuda annelerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Böylelikle bebek rahatsız olmadan uykusuna huzurla devam edebilir. 

Pişiğin ortaya çıkmasında pek çok farklı faktör rol oynayabilir. Örneğin bebeğin altını temizlerken kullanılan ürünlerin içeriği önemlidir. Bazı temizlik maddeleri ve ıslak mendil gibi ürünler bebeğin cildini yıpratabilmektedir. İdrar yollarındaki birtakım problemler, bebeğin bezinin geç değiştirilmesi gibi nedenler de pişik oluşumunu tetikleyebilmektedir. 

Anne sütünden mamaya ya da ek besinlere geçildiği dönemde bebeğin dışkısında ph dengesi değişebilir. Bu durum da pişiğin oluşmasını tetikleyebilmektedir. Çinko yetersizliği ya da bazı kalıtsal rahatsızlıklar da bebekte pişik oluşumunun zeminini hazırlayabilmektedir. Bebeğin pişik olup olmadığı bez bölgesindeki kırmızı, ıslak görünümden anlaşılabilir. Bu durum yanma gibi can acıtan durumlar ortaya çıkardığından bebek çoğu zaman huzursuzlanacaktır. 

Bebeğin pişik olduğu bu belirtiler ile anlaşılabilmektedir. Genellikle 9 ila 12 aylık dönemde bu cilt problemi sıklıkla görülebilir. Happy Baby BabyDerm pişik kremi ise doğal içeriği ile bebeğin nazik cildine etkili bir bakım sağlar ve bebeğin cilt bariyerini destekleyerek rahatlamasına yardımcı olur. 

Happy Baby BabyDerm pişik kremi çiftli bariyer sisteme sahiptir ve bebeğin bez bölgesini korumaya yardımcı olur. Cilt hijyen ve bakımı adına etkili cilt besinleri ile güçlendirilmiş krem bebeğin cildini rahatlatır. İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde bebeğin cildinin beslenmesine katkıda bulunur ve cilt bariyer fonksiyonlarının güçlenmesine destek verir. İçeriğindeki Licochalcone-A ve Symsitive sayesinde en hassas ciltlere bile etkili bir bakım sağlar. 

Happy Baby yenidoğan cilt kremini kullanmak da oldukça kolaydır. Her bez değişiminden sonra bebeğin bez bölgesine ince bir tabaka şeklinde uygulamak yeterli olmaktadır. Bu uygulamayı bebeğin hassas dönemlerinde de düzenli olarak kullanmak mümkündür. Düzenli kullanım dahilinde bebeğin cildini pişik riskine karşı korumak mümkün olabilmektedir. 

Bebeklerde ortaya çıkabilen bir diğer durum da konak oluşumudur. Happy Baby konak oluşumunu engellemeye yardımcı krem ile bu sorunun da üstesinden gelmeye yardımcı oluyor. Happy Baby Innocent Konak Kremi yenidoğan bebeklerde konak sorununun hızlı bir şekilde giderilmesine katkıda bulunmaktadır. Konağın neden olduğu aşırı yağ yapımını baskılamak amacıyla bir bariyer oluşturur. İçeriğindeki doğal yağlar ile bebek cildinin yenilenmesine katkıda bulunur.  Formülündeki Licochalcone-A ve Symsitive sayesinde en hassas ciltli bebeklerde bile güvenle kullanılabilmektedir. 

Happy Baby Şampuan

Bebek şampuanı seçimi de son derece önemli bir konudur. Özellikle içeriğinin doğal bileşenlerle formüle edilmesi nedeniyle Happy Baby Innocent Baş ve Vücut Şampuanı aileler tarafından güvenle tercih edilmektedir. Bebek şampuanı seçerken içeriğinde hiçbir şekilde kimyasal benzeri bir katkı maddesi bulunmamasına özen gösterilmesi gerekir. Happy Baby Innocent Baş ve Vücut Şampuanı mild yani hiçbir yabancı katkı maddesi içermeyen özelliktedir. 

Doğal yağlar, vitaminler ile formüle edildiğinden bebeğin hijyenini optimumda sağlarken ayrıca cildini nemlendirmeye, bakım sağlamaya yardımcı olur. Bebeğin cildini kurutmaz. Yumuşacık saçlar, yumuşacık bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra Happy Baby Innocent Konak Köpük Şampuanı, Happy Baby Innocent Ultra Hassas Köpük Şampuan gibi markanın farklı şampuan çeşitleri de bulunmaktadır.

Yıllardır tüm dünya ülkeleri ile birlikte Türkiye’deki tüketicilere de doğal içerikli bebek ürünleri sunan Happy Baby geniş ürün seçenekleri ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. İçeriğindeki doğal özler, bitkisel yağlar ve vitaminler ile bebeklerin hassas cildine en iyi şekilde bakım sağlayan ürünleri ile Happy Baby annelerin güvenle tercih ettiği bir markadır. 

Happy Baby bebek bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Happy Baby cilt bakım ürünlerini en uygun ödeme seçenekleri ile online olarak sitemizden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile siparişiniz kapınıza gelmektedir.

Happy Baby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun