Kozmela.com

Heimish Ürünleri

Womand Ltd. bünyesinde 2016 senesinde hayata geçen bir marka olan Heimish, kişisel bakım ve kozmetik alanında Kore’nin yükselen değerlerinden bir tanesidir. Kurulduğu seneden beri adı en fazla duyulan ve ürünleri ile dünyanın dört bir yanına yayılan markalardan bir tanesidir.

Doğal formüllü makyaj ve cilt bakım ürünleri ile kadınların favorilerinden bir tanesi olan Heimish çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Heimish markasının amacı makyaj ürünleri ile kişinin en güzel görünüme sahip olmasıdır. Hem doğallıktan hem de şıklıktan taviz vermeden farklı bir alternatif oluşturmaya çalışan marka özellikle test aşamasında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmamaktadır.

Markanın ürün yelpazesi içerisinde nemlendirici, temizleyici, maske gibi pek çok ürün bulunuyor. Ayrıca ürünlerinde sülfat, silikon, yapay pigment, paraben gibi yapay bileşenler bulunmamaktadır. Heimish ürünleri son derece temiz yapıda olmakla beraber zengin bitkisel formüllerle geliştirilmektedir. Heimish ürünlerinin sırrı doğal formülünde yatmaktadır. Markanın su bazlı temizleyicileri ile kapsamlı bir temizlik sağlamak mümkündür.

Heimish cilt ürünlerinde kırışıklık görünümünü en aza indirmek ve taze, canlı bir cilt görünümü sağlamak mümkündür. Markanın hedefi doğal, basit ve duru bir güzellik sağlamaktır. Bu anlamda her yaştan insana hitap etmektedir. Heimish ürünleri fiyat performans dengesini en iyi şekilde sağlamaktadır. Cildin gün içerisinde kaybettiği nemi sağlamaya yardımcı ürünler ayrıca yumuşak ve canlı bir cilt dokusu sağlamaya da katkı sağlar. Cilt bakımı ihmal edildiğinde pul pul dökülmeler, erken yaşlanma belirtileri ve kırışıklıklar kendisini gösterebilir.  Bu noktaya gelmeden önce cilde kapsamlı ve düzenli bir bakım sağlamak önemlidir.

Heimish Cilt Bakım Ürünleri

Heimish cilt bakım ürünleri cilde yoğun bir bakım uygularken cildin nemlenmesine ve gün içerisinde çevresel faktörlerin etkilerine karşı en iyi şekilde savunmasına yardımcı olur. Ciltteki hücre yenilenmesine katkı sağlayan ürünler cildin yağ dengesini de en iyi şekilde sağlamaya yardımcı olur. Daha genç ve taze bir görünüm oluşumunu destekler.

Heimish cilt bakım ürünleri yağlı, kuru, karma, normal fark etmeksizin her türlü cilt bakımına uygundur. Ciltte kuruluk sorunu var ise hedefe yönelik nemlendirici ürü ile bu sorunun üstesinden gelmek ve daha nemli, canlı bir cilt görünümüne kavuşmak mümkündür. Ciltteki ton eşitsizliği, ince çizgi ve kırışıklık gibi sorunların üstesinden gelmeye yardımcı markanın pek çok ürünü bulunuyor.

Heimish cilt bakım ürünleri doğal bitki özlerinden formüle edilmektedir. Ayrıca markanın ürünleri hipoalerjenik yapıda olduğundan hassas ciltler için de uygun olmaktadır. Markanın cilt bakımı ürünleri doğal içeriklere sahip olduğundan cildin lipid yapısına herhangi bir zarar vermemektedir. Hem yüz hem de vücut bakımında arzu edilen sonucu almaya yardımcı olmaktadır. Heimish; güneş kremleri, cilt temizleyiciler, tonik, göz maskesi, temizlik balmı, jel çeşitleri ve daha pek çok cilt ürünü sunan marka yenilikçi bir bakış açısı ile ürün gamını genişletmekte ve yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Heimish güneş krem çeşitleri yüksek koruma gücü ile cildi güneşin zararlı etkilerinden en iyi şekilde korumaya yardımcı oluyor. Göz maskesi ise göz çevresini nemlendirmeye ve cildin daha eşit tonda, parlak ve canlı görünmesine yardımcı olmaktadır.  Hem göz hem yanak hem de kaş üzerine uygulanabilen göz maskesi ayrıca kırışıklıkların azalmasına da yardımcı olmaktadır. Pratik ve etkili bir kullanıma sahip olan göz maskesi cildin toparlanmasına ve daha sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Heimish All Clean Balm

Makyaj temizleme için üretilen markanın temizleme balmı shea yağı ve çay ağacı yağı içermektedir. Bu doğal özler ile en inatçı ve sert makyaj kalıntılarını bile rahat bir şekilde çıkartmak mümkündür. Cildi doğal bir şekilde aydınlatmaya yardımcı narenciye yağları içermektedir. Heimish Refresh Water tonik ise gün sonunda cildin yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırma ve canlı bir görünüm sağlama için idealdir. Heimish tonik cildi hem nemlendirmeye hem de kir, toz, makyaj kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur. Serbest radikallere karşı cildin savunmasına katkı sağlar.

Kore harikası Heimish markasının cilt bakım ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun