Kozmela.com

HEKİM

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hekim İlaç Betamega

Sağlıktaki yolculuğuna 2012 senesinde başlayan Hekim İlaç ürün yelpazesinde reçetesiz ürünler bulundurmaktadır. İnsan odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam eden firma Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir. Hekim İlaç ürünlerinde daima kaliteyi ön planda tutmaktadır. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakla beraber sektördeki prestijini de korumaktadır.

Hekim İlaç, yerli ilaç sanayide lider markalardan bir tanesi olmakla beraber yenilikçi ve cesur hamleler ile uluslararası pazarda kendisine yer bulma arzusundadır. Çünkü firmanın yola çıkışı belirli bir kesimi değil tüm dünyayı iyileştirme odaklıdır. Hekim ilaç tüm faaliyet ve iş süreçlerini etik kullar çerçevesinde yürütmektedir. Kalite anlayışı sadece ürettikleri ile sınırlı değil yönetim ve personeli ile tüm oluşumu kapsamaktadır.

Firma kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmekte ve değişime açık, çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışı benimsemektedir. Temelini insan sağlığına katkıda bulundurmak üzerine atmış olan firma bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hekim Takviye Gıda Çeşitleri

Hekim İlaç, kurulduğu günden bu yana bitkisel özlerle formüle edilen ve insan sağlığına katkı sağlamayı hedefleyen takviye gıdalar üretmektedir. Markanın Betamega takviye gıda çeşitleri küçük büyük herkesin kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Betamega takviye gıda çeşitleri pastil, şurup ve tablet olarak farklı formlarda insanların kullanımına sunulmaktadır. Betamega haricinde Argivit, Prosante, Preflat, Ageflor, Tetrazinc, Fullomega gibi farklı takviye gıda çeşitleri de bulunmaktadır.

Beta glukan vücudun alması gereken bir maddedir ve bunu gıdalarla almak mümkündür. Ancak bazı durumlarda beta glukan alımı yeterli gelmeyebilir. Beta glukan bakımından zengin gıdalar arasında arpa, yulaf, deniz yosunu, mantar bulunuyor. Deniz yosunu ve alglerden elde edilmiş olan beta glukanlar genel olarak ekstrakte edilir ve işlenme sureti ile takviye gıdalarda kullanılabilir.

Yulaf beta glukan açısından oldukça zengin bir diğer besindir. Yulaftaki beta glukan yüksek oranda çözünebilir lif konsantrasyonu içerir. Mantar ise doğada bulunan ana beta glukan kaynaklarından bir tanesidir. Ayrıca bazı mayalı besinlerde de beta glukan yoğun şekilde bulunur. Tahıllarda bulunan beta glukan daha çok sindirim sistemini destekleme amacı ile kullanılır. Beta-glukan ve propolis ağırlıklı kompleks yapıdaki gıda takviyeleri glutamin ve arjinin içeriği ile özellikle yoğun tempoda çalışanlar ya da sporcular için destek sağlamaktadır.

Beta glukanın insan sağlığı açısından pek çok faydası bulunuyor. Bunlardan bir tanesi kalp sağlığı ve kolesterol. Yeterli beta glukan alımı kalp hastalığı riskinin azaltılmasına katkı sağlıyor. Bir diğer sağladığı fayda ise Tip 2 diyabet riskini azaltmaya destek vermesidir. Yapılan araştırmalar beta glukanın kan şekerini kontrol ederek kolesterolü düşürmeye ve kan basıncını düşürmeye katkı sağladığını dolayısıyla diyabet ile oluşan komplikasyonlara karşı korumaya destek verdiğini ortaya koymuştur. 

Beta glukan bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve vücudun savunma mekanizmasının kuvvetlenmesine yardımcıdır. Ayrıca dilde sağladığı faydalar da bilinmektedir. Cilt üzerinde ince bir film katmanı oluşturmaya alttaki cildin çevresel faktörlerden korunmasına yardımcı olur. Beta glukanı doğal yollardan tam takıl, sebze ve meyvelerden almak mümkündür. Ancak her daim gıdalardan yeterli miktarda beta glukan alımı mümkün olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda doktorun da önerisi alınarak takviye gıda kullanılabiliyor.

Betamega Takviye Edici Gıda

Hekim markasının sunduğu takviye gıdaları hem yetişkin hem de çocuklar için iyi bir destek oluyor. Normal gıdaların yanında düzenli bir şekilde tüketilecek olan takviye gıdalar bağışıklık sisteminin güçlenmesine, farklı pek çok hastalığın ortaya çıkmasına engel olma adına yardımcı oluyor. İçeriğinde bol miktarda beta glukan desteği bulunan Betamega takviye edici gıdalar ise şurup, tablet ve pastil şeklinde sunuluyor. Kullanım uygunluğuna göre herkes tarafından farklı formda tüketilebiliyor.

Hekim markasının insanlarla buluşturduğu Betamega takviye gıda çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun