Kozmela.com

HERMES

Hermes markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hermes Parfüm Çeşitleri

Bir Fransız markası olan Hermes, aksesuar, deri ve hazır giyimle başladığı yolculuğuna dünya çapında meşhur hale gelen parfümleri ile devam etmiş ve günümüzün en prestijli markalarından biri haline gelmiştir. İlk olarak 1951 senesinde parfümlerini tüketicilere sunan marka tüm dünya ile birlikte ülkemizde de geniş bir kesimin favorisi olmuştur.

Kişisel bakımda kokunun ne denli önemli olduğunu bilen marka bu anlamda kişinin duygularını, tarzını ve zevkini yansıtabilecek notalara sahip parfümlere imza atmıştır. Hermes parfüm çeşitleri hem lüks hem de prestiji aynı anda simgelemektedir.

Markanın felsefesi imaj yerine ürüne odaklanmaktır. Bu anlamda sanatsal bir duyarlılıkla, nitelikli kombinasyon ürünleri ortaya çıkartmaktadır. Hem erkek hem de kadınların zevkine en iyi şekilde hitap eden marka ülkemizde geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

Parfümler kişisel zevki en iyi şekilde yansıtan ürünlerdir. Bu sebeple seçilecek parfüm kişiye özel, kişinin sadece koku zevkini değil tarzını ve kişiliğini de yansıtan ürünler olacaktır.

Hermes markası parfüm konusunda rakiplerinden ürün çeşitliliği ile birlikte ürün içerikleri ile ayrılmaktadır. Çünkü hem kadın hem de erkek parfümlerinin içeriği özenle seçilmiş bileşenlerden oluşturulmaktadır.

Hermes marka parfümler ilk uygulama anından itibaren etkisini kalıcı olarak ciltte hissettirmektedir. Taze aromaların kalıcı etkisi gün boyunca duyulara hitap etmektedir. Tek bir uygulama ile ciltte tüm gün o tazeliği hissetmek mümkün olmaktadır. Parfümün cazibesi, etkisi özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş odunsu, meyvemsi ya da çiçeksi notalardan gelmektedir.

Hem kadınlara hem de erkeklere uygun özlerle yoğrulmuş ve formüle edilmiş içerikler kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özel bir gecede, davette ya da günde kişinin şıklığını çok daha fazla vurgulayacak, öne çıkaracak özel kokulara ev sahipliği yapmaktadır.

Kadın ve erkeklerin parfüm seçimlerinde aromanın çekiciliği bir yana parfümün kalitesi ve kalıcılığı da çok önemlidir. Hermes parfüm çeşitleri gün boyu kalıcılığını korumaktadır. Bu anlamda yeniden uygulama, tazeleme gereksinimi de ortaya çıkartmamaktadır. Tene ya da kıyafete tek bir uygulama ile Hermes’in büyüleyici kokularını gün boyu taşımak mümkündür.

Hermes markasının hem kadınlara hem de erkeklere özel koleksiyonları bulunmaktadır. Kadın ve erkek kokularının içeriği, etkisi, yoğunluğu birbirinden farklı olabilmektedir. Bu sebeple amaca yönelik en özel içeriği bulmak için Hermes parfümlerine göz atmak ve en uygun seçeneği belirlemek yeterli olacaktır. Bu anlamda Kozmela’nın Hermes’e ayırdığı alışveriş sayfasından dilediğiniz parfümü inceleyebilirsiniz. Bu sayede içeriklerini ve etkisini daha iyi anlayabilirsiniz.

Hermes Parfüm Kadın

Kadınlar parfüm konusunda oldukça titiz davranırlar. Çünkü bir parfüm sadece kokudan ibaret değildir. Kadının tarzını ve karakteristik özelliklerini de öne çıkarmaktadır. Hermes parfüm çeşitleri kadınlara özel koleksiyonu ile dikkatleri çekmektedir. Cesur, enerjik ve cüretkâr aromaları bir araya getiren Hermes parfüm çeşitleri bu anlamda geniş seçeneklere yer vermektedir.

Özgürlüğüne düşkün kadınlara özel içeriklerle geliştirilmiş parfüm çeşitleri hem geçmişin hem de günümüzün izlerini en iyi şekilde yansıtmaktadır. Bu anlamda hem nostaljik hem de yenilikçi bir dokuyu aynı şişede buluşturuyor.

Markanın öne çıkan kadın parfümlerinden bir tanesi olan Hermes Eau Des Merveilles EDT yeşil bitkilerin ferahlığını ve odunsu kokuların egzotikliğini bir araya getirmektedir. Yeşil bitki özleri enerji verici özellikleri ile bilinirler. Kişinin dinamizmini en iyi şekilde ön plana çıkartabilmektedir.

Baskın odunsu kokular ise gücü temsil ettiğinden kişinin hem özgür hem de bir o kadar güçlü olduğunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Parfümün özelliklerinden bir tanesi ise uzun süre kalıcılığını korumasıdır. Bulunan ortamda fark edilmeyi sağlayan parfüm anında etkisi altına almayı başarmaktadır.

Hermes kadın parfümlerinden bir diğeri de Twilly d'Hermès’tir. Kadınlar arasında oldukça popüler olan bu parfüm cüretkâr, özgür ve rüzgâra karşı meydan okuyan yapısı ile öne çıkmaktadır. Adeta yeni bir ritim ortaya çıkaran bu parfüm sandal ağacı, zencefil, sümbülteberin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş benzersiz bir kokudur. Adeta tılsımlı bir büyü etkisi yaratan bu parfüm ruhu hep genç kalanlara hitap ediyor. Sümbülteber bahçelerinin büyüleyici aatmosferini tene taşımaktadır. Sarhoş edici kokusu ile parfüm tam bir femme fatale örneğini teşkil etmektedir.

Yine kadınlar arasında popüler olan bir diğer parfüm Jour d’Hermès sıra dışı bir deneyim sunmaktadır. İçeriğinde sümbülteber ile birlikte yasemin ve gül kokularını birleştiren parfüm gizemli ve kadınsı notalarıyla öne çıkmaktadır. Kadınsılığı vurgulayan Hermes parfüm çeşitleri feminenliğin özüne bir keşif sağlamaktadır. Jour d’Hermes tenle temas ettiği andan itibaren duyuları harekete geçiriyor ve kadının gizemine ışık tutmaktadır.   

Hermes Parfüm Erkek

Hermes markası erkeklere yönelik ürettiği pek çok parfüm çeşidi ile hemen her zevke hitap ediyor. Cazibeli, özgüvenli ve stil sahibi erkeklere için üretilmiş Hermes erkek parfümü çeşitleri geniş bir kesim tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Kendini yeniden keşfetmeye adamış olan erkeklerin tercihi olan Hermes parfümleri gündelik yaşamın ayrılmaz birer parçası haline dönüşmektedir.

Birbirinden farklı özlerle, notalarla ve eşsiz kombinasyonlarla üretilen parfüm çeşitleri genç yaşlı herkesin ilgisini çekmektedir. Çiçeksi, odunsu notaların bir araya getirdiği bu çekici gizem her erkeğin ilgi odağı olabilecek nitelikte. Üstelik birbirinden tarz parfüm şişeleri aksesuar olarak da gözleri dolduruyor.

Doğanın verdiği ilhamı en iyi şekilde kullanan Hermes her erkeğin kendi tarzını en iyi şekilde göstermesi için en önemli noktalardan bir tanesi olan güzel kokuyu ön plana çıkartmaktadır. Birbirinden farklı erkek kokularını barındıran Hermes parfüm koleksiyonunda sizlere uygun bir seçenek mutlaka yer almaktadır.  

Terre D'hermes Parfüm Erkek

2006 senesinde ilk defa erkeklerin beğenisine sunulan Terre d’Hermes markanın en öne çıkan, en önemli parfümlerinden bir tanesidir. İçeriğindeki bileşenler özellikle tek bir noktayı vurgularken hafızalarda yer etmeyi başarmaktadır. Özel karışım ve özlerle üretilen parfüm, hem bitkisel hem de mineral elementleri içermektedir.

Hem baharatlı hem de odunsu notalara sahip olan bu özel parfüm ayrıca farklı familyalardan gelen farklı tonları da zengin bileşeninde buluşturuyor. Kimi zaman sıcak, kimi zaman ağır ve kimi zaman sert aroma özleri ile baş döndürmeyi başarmaktadır. Terre d’Hermes’in diğer tüm erkek parfümlerinde olduğu gibi kendisine özgü bir hikâye barındırmaktadır.  

Terre d’Hermes, sadece kokusu ile değil şişe tasarımı ile de göz dolduran bir parfüm olma özelliğini başarmaktadır. Şişe tasarımında insanın doğa ile olan etkileşimini en iyi şekilde vurgulamaktadır. İçeriğindeki taze portakal ve greyfurt gibi narenciyeleri ile açılan parfüm daha ilk anda etkisini tüm çevrede göstermeyi başarmaktadır.

Kalp notalarında yer alan sardunya ve biber birkaç saniye sonra duyulara hızla işlemektedir. En alt notalarında bulunan vetier, benzoin, paçuli ve sedir ağacı ise zihinlerde kalıcı şekilde etkisini bırakmaktadır.    

Hermes markasının parfüm konusunda geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu anlamda hem kadınların hem de erkeklerin duyularına, zevklerine en iyi şekilde hitap edebilecek seçenekler bulmak söz konusudur. Hermes parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyerek tarzınıza, zevkinize en uygun parfümü Türkiye’nin her yerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Hermes
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun