Kozmela.com

HOMEMADE AROMATERAPİ

Homemade Aromaterapi markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Homemade Aromaterapi

Vücut bakımı için pek çok farklı markanın pek çok farklı ürünü bulunmaktadır. Kullanım amacına ve cilt tipine göre bu ürünler çeşitlenmektedir. Doğru cilt tipi için doğru ürün seçildiği takdirde çitteki olumlu etkileri görülebilir. Homamade Aromaterapi markası ise saf uçucu yağ ve baz yağların vücuda bakım sağlaması için formüle edilmiş ürünler sunmaktadır. Good Manufacturing Practice adlı belgelere sahip olan marka kendi laboratuvarlarında ürünlerini güvenli bir şekilde imal etmekte ve sunmaktadır. Formüle ettiği ürünlerinin hiçbirisinde katkı maddesi barındırmamaktadır. Ayrıca elde edilme sürecinde de hiçbir kimyasal katkıya maruz bırakılmamış saf uçum yağlar, soğuk sıkım yağlar ve bitki suları koton kumaşlar kullanılarak doğru zamanda toplanmış bitkilerle hazırlanmaktadır. Homemade Aromaterapi ürünlerinin tamamını Kozmela’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Homemade Aromaterapi Gül Suyu

Esans, katkı maddesi ve koruyucu içermeyen gül suyu su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilmiş olup %100 saftır. İçeriğindeki gül yağı kendiliğinden koruma sağlamaktadır. Cam şişede bulunan ürün ışığa ve ısıya maruz bırakılmadan uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Dilendiği takdirde buzdolabında da saklanabilen gül suyu soğuk olarak da kullanılabilmektedir.

Homemade Aromaterapi Gül Suyu kullanımı da oldukça kolaydır. Uygulamadan önce mutlaka cildinizi temizlemelisiniz. Cilt temizliğinizi yaptıktan hemen sonra yüz bölgenize sprey yardımı ile sıkabilirsiniz. Eğer sprey yardımı ile sıkmak istemezseniz pamuğu nemlendirmek sureti ile yüz bölgenize tonik olarak uygulayabilirsiniz. Cildinizi hem temizlemeye yardımcıdır hem de ferahlatmaktadır.

Kokusu ve ferahlatan yapısı sadece yüz bölgelerinizle sınırlı kalmaz. Bilek, göğüs ve boyun bölgelerinize de sıkarak dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Bu saf gül suyu diğer içeriğinde gliserin katkısı bulunan güllü sular gibi makyaj çıkarmaya yardımcı olmaz. Cilt temizliği sonrasında tonik şeklinde kullanıma uygundur. Yüz temizliği sonrasında yüzün kendisini toparlaması adına tonik şeklinde uygulanabilmektedir. İçeriğindeki bileşenler cildin gerginleşmesine, temizlenmesine toparlanmasına yardımcı olmaktadır. Hemen her cilt tipine uygun tonik olarak kullanılabilir. Ancak özellikle yıpranmış, hassas ve olgun ciltlerin bakımı için sıklıkla tercih edilmektedir. Homemade Aromaterapi gül suyunu Kozmela’da inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun