Kozmela.com

Jane Iredale

Markanın da ismi olan Jane Iredale tarafından 1994 senesinde kurulan firma dünya genelinde kaliteli ürünleri ile kadınların makyaj konusunda favorilerinden bir tanesidir. Şu anda dünya çapında 40’tan fazla ülkede ürünleri ile faaliyetine devam eden marka ülkemizde de geniş bir kesim tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Markanın yaratıcısı olan Iredale, çevresinde gördüğü pek çok makyaj ürünü kullanan kişinin cildinde yaşadığı sorunları göz önüne alarak kendi serisini ortaya çıkarma kararı almıştır.    

Jane Iredale markası kadınların makyaj konusunda kusursuz bir tecrübe edinmesini amaçlayarak ürünlerini bu amaca yönelik geliştirmektedir. Kadınlar için olmazsa olmaz makyaj malzemeleri ve temizleyici gibi ürünler üretmektedir. Marka, cildi dengeleyen, düzenlemeye yardımcı olan mineral içerikli ürünlerle kadınlara bir makyajdan çok daha fazlasını sunmaktadır. 

Makyaj ürünleri kusursuz bir görünüm sağlamaya yardımcı olurken cilde de hiçbir şekilde zarar vermemeli tam aksine cilt sağlığını en iyi şekilde desteklemelidir. Bu ilke ile yola çıkmış olan marka tüm dünyada kadınlara hem ışıltılı bir makyaj sunuyor hem de ciltlerini en iyi şekilde destekliyor, bakım sağlıyor. Markanın pudra çeşitleri sivilce, akne görünümlerini en iyi şekilde kapatmaya yardımcı olur. 

Jane Iredale Pudra

Jane Iredale pudra çeşitleri içerisinde mineraller bulunur. Bu mineraller cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. SPF20 ve SPF30 faktör içeriği olan pudralar ayrıca cildi güneş ışınlarından korumaya da destek sağlar. Bu anlamda markanın pudraları pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olurken cildin beslenmesine ve korunmasına da katkı sağlamaktadır.  

Markanın kapatıcı çeşitlerinde compact ve likit formlar bulunur. Her türlü cilt tipi ve rengine göre ürün çeşidi bulunmaktadır. Likit yapıda olan Jane Iredale Liquid Mineral Foundation içeriğindeki aloe vera ve bitkisel gliserinden oluşan jel ile kusursuz bir kapatıcılık sağlar.  Jane Iredale Glow Time Mineral BB Cream Spf25 ise cildi aynı zamanda aydınlatmaya, canlı ve mat bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur. Ciltte hem pürüzsüz hem de eşit bir görünüm sağlamaya katkı sağlar. 

Markanın fondöten ve pudra çeşitleri ciltteki ton dengesizliklerini gidererek daha eşit ve daha düzgün bir cilt görünümü sağlamaya yardımcıdır. Ciltte kapatılması istenen alanları en iyi şekilde kapatır. Kusursuz bir makyajın başlangıcı her daim fondöten ya da pudradır. Cilde arzu edilen görünüm verildikten sonra diğer uygulamalar üzerine yapılmaktadır. Bu sebeple makyaja iyi bir zemin hazırlamak için fondöten ve pudranın yeri oldukça önemlidir. 

Jane Iredale Fondöten

Jane Iredale makyaj ürünleri farklı formlarda sunulmaktadır. Krem ya da likit formlarda ürünler bulmak mümkündür. Bunun yanında eyeliner çeşitleri kalem ve likit şeklinde de bulunmaktadır. Ayrıca göz alıcı far çeşitleri de yine markanın kalitesi ile kadınlara sunulmaktadır. Fondöten çeşitlerini hem compact hem de likit şeklinde uygulamak mümkündür. Markanın maskara çeşitleri de farklı renklere sahiptir. Bu anlamda farklı zevklere hitap eden çeşitler söz konusudur.

Markanın maskara çeşitleri daha uzun, dolgun ve gür kirpik görünümü sağlamaya yardımcı olur. 
Makyaj ürünleri gibi makyajı uygulamaya yardımcı makyaj aksesuarları da bulunmaktadır. Bu aksesuarlar cilt ile uyumlu olduğu gibi makyaj uygulamalarını sorunsuz bir şekilde yapmak için ideal şekilde tasarlanmaktadır. Markanın ürünleri herkese hitap ettiği gibi makyaj uzmanları, sahne sanatçılarının da tercihi olmaktadır. 

Markanın birbirinden kaliteli makyaj fırçalarının bir kısmı sentetik kıllardan üretilmektedir. Bu anlamda markanın fırçaları hem yumuşak hem de kaliteli bir makyaj deneyimi sunmaktadır. Jane Iredale markasının özellikle üzerinde durduğu konu bazı makyaj malzemelerinin cilde verdiği tahribatı vermeyecek kalitede ürünler üretmektir. Bu anlamda ilkesel bir duruş sergileyen marka kadınların güvenini kazanmıştır. Çünkü kadınlar günlük olarak makyaj malzeme ve aksesuarlarını sıklıkla kullanmaktadırlar. Bu sebeple kimyasallardan uzak durarak temiz içeriklerle üretilmiş ürünleri tercih etmektedirler. Jane Iredale bu konuda yıllarca titiz çalışmalar yürütmekte ve kadınların hem yoğun şekilde kullanımına uygun hem de cilt sağlığını tehdit etmeyecek temiz içerikli ürünler geliştirmektedir. 

Jane Iredale deneyimli uzman kadrosu ile insan cildine duyarlı ürünler ortaya çıkarmakla beraber çevreye karşı da sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmektedir. Makyajda yüksek performans sağlamaya yardımcı ürünler kaliteli ve güvenli içeriği ile kadınların tercihi olmaktadır. Marka cilt üzerinde ağırlık yapmayan, ferahlık sağlayan ve kolay kullanabilen ürünler üzerinde uzmanlaşmıştır. 

Jane iredale Türkiye

Marka, cilt üzerinde herhangi bir problem çıkarmaması adına mutlaka üretimin her aşamasını kontrol etmekte ve klinik testler uygulamaktadır. Bu da markanın güvenilirliğinin ispatı niteliğindedir. Makyajın her adımında kullanılan eyeliner, makyaj fırçası, pudra, allık, ruj, maskara vb. ürünler Jane Iredale kalitesi ile üretilmekte ve kadınlara sunulmaktadır. 

Markanın allık çeşitleri yüze renk ve canlılık vermeye yardımcıdır. Bunun yanı sıra göz altlarında görünmesi istenmeyen bölgelerin en iyi şekilde kamufle edilmesi de yine kapatıcı çeşitleri ile mümkündür. Jane Iredale kapatıcı çeşitleri ve pudraları cilde arzu edilen pürüzsüz görünümü sağlamaya yardımcı olur. Markanın BB kremi ise sadece cilt kusurlarını gizlemekle kalmamakta, cildi nemlendirmeye yardımcı olur, etkili bir bakım sağlar. 

Likit fondötenler ile rahat kullanımı ile öne çıkmaktadır. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen likit fondötenler günlük kullanım için idealdir. Cilt üzerindeki ince çizgilerin giderilmesine ve net bir görünüm sağlanmasına yardımcı olurlar. Bu anlamda son teknoloji kullanılarak üretilmektedirler. Jane Iredale ruj çeşitleri ise farklı zevklere hitap edebilecek renklerle sunulmaktadır. Dudaklara sadece renk vermeye değil, beslemeye ve canlandırmaya da yardımcı olmaktadır. 

Eğer siz de Jane Iredale kalitesi ile tanışmak istiyorsanız markanın ürünlerini sitemizde daha yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Jane Iredale
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun