JOWE COSMETİC

Jowe Cosmetic markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Jowe Cosmetic

Ali Keleş tarafından kurulan Jowe markası yeni trend kozmetik ürünleri ile kısa zamanda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sürekli gelişen ve kendisini yenileyen kozmetik sektöründe müşteri beklenti ve taleplerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan firma kaş şekillendirici ve kaş bakım ürünleri ile kadınların makyaj adına en önemli ihtiyaçlarından birini karşılıyor. Kaş şekillendirici kadınların kaşlarına daha kolay ve kalıcı bir şekillendirmeye yardımcı oluyor.

Jowe kaş şekillendirici içeriğinde E vitamini, biotin ve keratin gibi kaşların güçlenmesine yardımcı olan önemli bileşenler bulunmaktadır. Bu özel içerikler aynı zamanda kaşlarda kayıp yaşanmasının önüne geçmeye destek de sağlamaktadır. Kullanım anından itibaren kaşlarda kısa zamanda etkisini gösteren bu ürünler ile kaşlarda arzu edilen şekli sağlamak mümkün olmaktadır.  

Jowe Cosmetic Kaş Şekillendirici

Kaş waxı olarak da bilinen kaş şekillendirici taşıması kolay olduğundan gidilen her yerde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kaş şekillendirici kaş fırçası ile pratik bir kullanım sağlar. Kaş şekillendirici fırçası ile zik zak hareketlerle rahatlıkla uygulanabilmektedir. Fırçasına yeteri kadar ürün almak ve kaşlara uygulamak mümkündür.

Kaş fırçasını yukarıya doğru tarayarak kaşlarda arzu edilen görünümü elde etmek mümkündür. Arzu edilen görünüm ortaya çıktıktan sonra belirli bir süre beklemek gerekebilir. Jowe Cosmetic kaş şekillendirici kısa bir süre sonra kalıcı etkisini göstermektedir.

Kaş şekillendirici içeriğinde pek çok önemli bileşen içerir. Sadece kaşlara şekil vermekle kalmaz. Böylelikle hem uygulama anında hem de uygulama sonrasında kaşlarda etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Biotin, E vitamini, keratin gibi bileşenler kaşların beslenmesine ve canlı bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur.

Kaş şekillendirici kaşlarda arzu edilen görünüm sağlandığında 48 saate kadar şekli korumaya yardımcı olur. Bu sayede gün içerisinde göz alıcı kaş şekli bozulmadan kendisini korumaktadır. Kaş fırçası ile arzu edilen yöne tarayarak ürünün etkisini göstermesi beklenmelidir. Uygulama sonrası çok kısa bir sürede kaşlar sabitlenecek ve gün boyunca kalıcı etkisini koruyacaktır.

Özel formülü ile Jowe Cosmetik kaş şekillendirici ve kaş kirpik serumu çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun