Kozmela.com

Kerassu Saç Bakım Ürünleri

Kerassu saç bakım ürünleri konusunda adını duyurmuş bir markadır. Keratin sütü, boyalı saçlar için bakım şampuanı yapılandırıcı ve dengeleyici şampuan, keratin sütü gibi pek çok ürünü bulunmaktadır. Kerassu bu konuda kendisini uzmanlaştırmış ve ürünleri ile saçların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir. Her saç tipi farklı olduğu gibi her saç sorunu da farklıdır. Kerassu farklı saç sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. 

Markanın ürünleri içerisinde yer alan Kerassu Boyalı Saçlar İçin Şampuan boyalı saçları korumaya ayrıca saçı beslemeye yardımcı olur. Saçlardaki rengin etkin bir şekilde korunmasına yardımcı olan şampuan özel bileşenleri ile saçlardaki etkisini en kısa zamanda gösterir. Bu şampuanın en önemli özelliklerinden bir tanesi içeriğinde yoğun bakım proteinlerine yer verilmesidir. Bu sayede saçların beslenmesine katkı sağlar. Yıpranmalara karşı saçların onarılmasına destek verir. Saçları bu denli desteklerken aynı zamanda saçların kolay taranmasına da yardımcı olur. 

Kerassu Saç Bakım Maskesi

Saç maskeleri saç bakımında son derece önemli ürünler. Kerassu Collagen Protein Saç Bakım Maskesi yıpranmış saçların esnekliğini kazanmasına önemli derecede yardımcı olur. Ayrıca eğer saçlar çok kuru ise saç uçlarının nemlendirilmesine de olanak sağlar. Eğer saçlar işlem görmüş ve bu nedenle yıpranmalar meydana gelmişse saçların toparlanma, yenilenme sürecine destek olur. İçeriğindeki kolajen saçların yenilenme sürecini hızlandırır ve saçlara eski ışıltı ve parlaklığını yeniden kazandırmaya yardımcı olur. 

Yağlı saçlar için geliştirilmiş olan Kerassu Yapılandırıcı ve Yağ Dengeleyici Şampuan saçtaki sebum dengesini ayarlamaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan yoğun bakım proteinleri ile saçların beslenmesine katkı sağlar. Tuz ve paraben içermeyen formülü ile saçlardaki fazla yağı arındırır. Saçlarda daha dengeli, canlı bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Kırık saç uçlarının onarılmasına destek olur. Saçların daha sağlam çıkmasına katkı sağlar.

Kerassu Keratin

Kerassu Keratin Sütü ise yine kırık saç uçlarının onarılmasında etkilidir. Ayrıca saçların kolay taranmasına da olanak sağlar. Saçlardaki keratin eksikliğinin giderilmesi için keratin desteği verir. Bu sayede saçların daha nemli ve canlı olmasına olanak sağlar. Saçlar çok daha kolay taranır. Nem dengesi sağlanmış olur ve saçlar eski canlı görünümüne kavuşur.

Görüldüğü üzere Kerassu markasının her saç ve saç sorununa yönelik ürünü bulunmaktadır. Saç tipiniz ve saç sorununuzu belirledikten sonra Kerassu markasının ürünlerini tek tek inceleyebilir ve saçınız için en uygun ürünü sipariş verebilirsiniz. Kerassu marka saç bakım ürünleri ile hala tanışmadıysanız sitemiz üzerinden anında online sipariş verebilir, saçlarınızı yenilemeye başlayabilirsiniz.

Kerassu
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun