Kozmela.com

KERASTASE ELİXİR ULTİME

Kerastase Elixir Ultime Işıltı ve Parlaklık Serisi listesinde 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kerastase Elixir Ultime Serisi Ürünleri

Saçlar pek çok nedenden ötürü canlılığını ve ışıltısını kaybedebilir. Özellikle çevresel faktörler, stres, hava kirliliği ya da yanlış bakım ürünü kullanımı sonucunda saçlar oldukça yıpranabilir. Kerastase ise hemen her türlü saç sorununa ürünleri ile çare olmaya devam ediyor. Kerastase Elixir Ultime Işıltı ve Parlaklık Serisi içerisinde yer alan ürünler ile saçlarda o istenen ışıltıyı yeniden yakalamak mümkün olabiliyor.

Elixir Ultimate serisinin en önemli özelliği içeriğinde çok değerli yağları barındırmasıdır. Bu değerli yağ ve bileşenler saçın normalde ihtiyaç duyduğu besinleri sağlamaya yardımcı olur. Elixir Ultimate serisi marula ve kamelya yağlarının bileşenleri ile saça parlaklık vermeye yardımcı olmaktadır. Seri içerisindeki ürünler kombin olarak kullanıldığında ise saça 8 kat daha fazla parlaklık verir. Bunun yanı sıra etkisi iki gün boyunca saçta kendisini göstermeye devam eder. 

Kerastase Elixir Ultimate saç bakım yağı saç bakımının değişmez ritüellerinden bir tanesini sunar. Bu yağ saçların sadece beslenmesine yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda saçlara büyüleyici bir ışıltı kazandırmaya da destek sağlar. Ayrıca buruna hoş gelen kokusu iki gün boyunca saçta hapsolur ve tüm gün etrafa bu hoş koku yayılır. 

Kerastase Elixir Ultime İçeriği

Seri içerisindeki ürünlerin en büyük özelliği kamelya ve marula yağlarını barındırmasıdır. Kamelya yağı içeriğinde yoğun şekilde oleik asit ve linoleik asit barındırır. Bu sayede saçlara yoğun bir parlaklık sağlamaya yardımcı olur. Bu iki zengin bileşen birleştiğinde saçlara ekstra bir doku kazandırmaya destek olarak saçta yaşanan en büyük problemlerden bir tanesi olan elektriklenmeyi kontrol altına almaya katkı sağlar. Saçın ışıltılı, parlak ve düz taranmış görünümünü korumaya yardımcı olur.

Marula yağı ise içerisinde bulunan temel yağ asitleri C ve E vitamini saçların yoğun bir şekilde korunmasına destek olur. Saçlardaki parlaklığı artırmaya katkı sağlarken aynı zamanda saçları ağırlaştırmadan bakım sağlar ve yumuşak bir form verir.

Kerastase Elixir Ultime Maske

Saçı güçlendirmenin en etkili yöntemlerinden bir tanesi saç maskeleridir. Elixir Ultime Le Masque Parlaklık Maskesi değerli yağlar içeren formülü sayesinde saçlar çok daha hızlı canlanır ve ışıldar. Elixir Ultime Maske içeriğinde mısır özü yağı, argan yağı, kamelya, pracaxi yağı gibi oldukça özen bileşkeler barındırıyor.

Bu bileşkelerin her biri saç için son derece faydalı. Maske uygulaması sonrasında saç kaybettiği gücü yeniden kazanır, saçlar daha pürüzsüz ve yumuşak forma gelir, parlak ve canlı görünmesi sağlanır ve bunları yaparken kesinlikle saçta ağırlaşma meydana getirmez. Saç maskesini saç boy ve uçlarına uygulayarak sadece beş dakika kadar beklemek yeterlidir. Bu süre zarfında saç ihtiyaç duyduğu tüm bileşkeleri içerisine alacak ve en hızlı şekilde canlılığına yeniden kavuşacaktır.

Kerastase Elixir Ultime serisi ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

 

Kerastase Elixir Ultime Işıltı ve Parlaklık Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun