Kozmela.com

KERASTASE SPECİFİQUE KEPEK KARŞITI ÖZEL BAKIM SERİSİ

Kerastase Specifique Kepek Karşıtı Özel Bakım Serisi listesinde 6 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kerastase Specifique Kepek Karşıtı Özel Bakım Serisi

Özellikle çabuk yağlanan ve kepeklenme problemi yaşayan saçları kontrol altına almak bir hayli zor olabilir. Direkt olarak bu problemlere yönelik geliştirilmiş olan Kerastase Specifique serisi ise yağlanma probleminin önüne geçmeye yardımcı olurken saç kayıplarını da en aza indirmeye destek verir. Seri içerisinde bir şampuan bir de saç serumu bulunuyor. Bunlar düzenli kullanımda yaşanan sorunların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Kerastase Specifique Bain Prevention

Seri içerisinde yer alan bu şampuan saç derisindeki dengesizlikleri baskılayarak normal seyrine döndürmeye yardımcı olur. Özellikle çevresel faktörler nedeniyle etkilenen saçın doğru bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Özel içeriği sayesinde saçı dış faktörlere karşı koruyan şampuan günlük kullanıma uygundur. Saç kayıpları yaşayanlar için destekleyici bir formüle sahiptir. İçeriğindeki Pro-Actif Sistem saç derisini yatıştıran, rahatlatan canlandırmaya yardımcı bir maddedir. Ayrıca mikro dolaşımı harekete geçirerek düzenlemeye destek olmaktadır. Silikonsuz formülü saçta daha doğal bir his bırakmaktadır.

Yağlanma nedeni ile sönükleşen saçların canlanmasına, dolgunlaşmasına yardımcı olan şampuan saç teli üretimini de desteklemektedir. Kullanıldığı andan itibaren dolgunlaştırıcı etkisini hemen göstermeye başlar. Saçlar ışıl ışıl, parlak ve canlı bir hale gelir. Saçlarındaki sönüklükten ve matlıktan sıkılan ve denediğini ürünlerden verim alamayan herkesin tanışması gereken bir şampuan. Yoğun içeriği sayesinde ilk kullanımda bile farkını hızlı bir şekilde göstermektedir. Hem saç hem saç derisini desteklerken aynı zamanda doğal yapıyı da korumaya yardımcı oluyor.

Kerastase Specifique Serum

Saç kayıpları özellikle zayıf saçların en büyük problemidir. Çevresel faktörler, stres, yetersiz beslenme gibi nedenlerden ötürü saçlar canlılığını kaybedebilir ve tel tel düşebilir. Bu gibi durumlarda saçın ihtiyacını iyi bir şekilde belirlemek ve ona göre bir yöntem uygulamak gerekir. Özellikle saç kayıplarının önüne geçme adına özel olarak geliştirilmiş olan Kerastase Serum içeriğinde değerli Aminexil karışımı bulundurur. Bu karışım saç yoğunluğunu korumaya yardımcıdır. Saç kökünü çevreleyen hücrelerin durumunu düzenlemeye yardımcı olarak saçların daha dayanıklı olmasına katkı sağlar.

Serum içeriğinde bulunan bir diğer etken madde de Rhamnose adlı bitkisel şekerdir. Bu bitkisel şeker cilde destek veren koajen ve elastinin üretimine katkıda bulunur. Bu etken maddeleri taşıyan serum düzenli kullanımda saçtaki kayıpları en aza indirerek canlanmasına yardımcı olmaktadır. Kerastase Specifique Serum kullananlar eğer doğru bir uygulama yapılırsa saçlarındaki canlanmayı görebiliyorlar.

Kerastase Specifique Serum Nasıl Kullanılır?

Canlılığını yitirmiş saçlarda ve saç kayıplarının yaşandığı durumlarda serumu düzenli bir şekilde kullanarak saça en iyi şekilde destek vermek mümkündür. Serumun kullanılışı ise 6 haftalık bir sürece yayılır. 6 hafta boyunca 3 kez kuru veya havlu ile nemi alınmış saçlara uygulama yapılır. Bir uygulamanın karşılığı bir dozdur. Uyguladıktan sonra ise saç derisine bölümler halinde dağıtılır. Parmaklarla masaj yaparak yedilir. Ve standart günlük şekli verilir. Ayrıca durulamaya da gerek yoktur.

Specifique serisinin hem şampuanı hem de serumu narin ve zayıf saçlar için özel olarak geliştirildiğinden güçlü bir formülasyona sahiptir. Her iki ürün de düzenli uygulamada yüz güldüren sonuçlar verebilir.

Kerastase’nin diğer tüm serilerinde olduğu gibi Specifique serisi ürünlerini de Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

Kerastase Specifique Kepek Karşıtı Özel Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun