Kozmela.com

Kontür Paleti Önerileri

Kontür uygulaması yaparken ihtiyacınız olan ürünleri tek bir palette bulabileceğiniz kontür paletleri ile makyajınızı tamamlayarak yüzünüzü ön plana çıkarabilirsiniz. 
Kontür Makyaj Malzemeleri Nelerdir?
Kontür paletleri, açık ve koyu renk tonlarının bir arada yer aldığı renkleri barındırmaktadır. Cilt tonunuza göre ihtiyacınız olan renkler, cilt tonunuzdan daha açık bir ton ve koyu bir tondur. Aynı zamanda kontür uygulaması yaparken aydınlatıcı kullanarak da cildinizde ışıltılı bir görünüm sağlayabilirsiniz.
Açık fondöteni elmacık kemiklerinize, yüzünüze aydınlık kazandırmak istediğiniz alanlara sürün. Koyu fondöteni ise elmacık kemiklerinizin bulunduğu hat boyunca çizgi şeklinde uygulayın. Daha sonra iki ürünün birleşmesi için makyaj fırçası veya sünger yardımı ile ürünleri cildinize yedirin.
Aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinizin üzerine ve dudak üstüne uygulayarak cildinize ışık kazandırabilirsiniz. Uygulamayı tamamladıktan sonra transparan pudra yardımı ile makyajınızın kalıcılığını arttırabilirsiniz.
Maybelline, Mac Factor, Loreal Paris, Missha, Pastel gibi en çok tercih edilen markaların ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü kolayca bularak tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 

Kontür Paleti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun