Kozmela.com

KRİLL YAĞI

Krill Yağı kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Krill Yağı

Kişinin sağlığı için oldukça önemli olan ve dışarıdan alınması zorunlu omega 3 yağını içeren krill yağı günümüzde oldukça geniş bir kesim tarafından kullanılıyor. Antarktik krill de denilen kabuklu deniz canlılarından elde edilen krill yağının vücut için pek çok önemli faydası bulunuyor. Zaten krill balığı da çoğu canlı için iyi bir besin kaynağı olarak bilinmektedir. Tıpkı omega 3 gibi krill yağı da EPA ve DHA asitlerini içerir. Fakat krill yağındaki bu asitler balık yağındakinden biraz daha farklı bir yapıdadır. Dış görünüş olarak da balık yağından biraz farklıdır. Balık yağı genelde sarı tonlarda olur. Krill yağı ise renk bakımından daha çok kırmızı ve tonlarıdır.

Krill Yağı Nedir?

Krill yağı içeriğinde bulunan omega 3 yağ asitleri vücutta lipaz enzimine ihtiyaç duymadan parçalanır ve vücut tarafından emilir. Her ne kadar krill yağında omega 3 yağ asitleri daha az olsa da çok daha iyi ve hızlı bir şekilde emilir. Krill yağının bir diğer önemli avantajı da krill yağı içerisindeki güçlü antioksidan astaksantin varlığıdır. Bununla beraber balık yağında antioksidan yer almaz. Krill yağı faydalarını sıralamak gerekirse eklem ağrılarını ve artrit semptomlarını iyileştirmeye katkı sağlar. Enflamasyonla savaşmaya yardımcı olur. Kan lipit düzeyini ayarlamaya destek verir. Kalp hastalığı için risk faktörlerini en aza indirmeye destek verir.

En İyi Krill Yağı

Zengin omega 3 kaynağı sunan krill yağı pek çok marka altında sunuluyor. Farklı miktar ve fiyat üzerinden sunulan krill yağları temel içerikleri aynı olduktan sonra birbirine yakın etkidedir. Bu sebeple krill yağı tercih ederken hem içeriğine hem de kullanımına dikkat etmek yeterlidir. Zaten krill yağının ne gibi bileşenler içerdiği ve faydaları bilinmektedir. Bu sebeple ihtiyacınıza en uygun krill yağını dilediğiniz bir marka altında alabilirsiniz.

Krill Yağı Fiyat

Krill yağı fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Ancak bu birisi daha iyi diğeri daha kötü demek değil miktar ve marka bazındaki değişikliklerden ötürü ortaya çıkan bir durumdur. Bu sebeple gerekli araştırmayı yaptığınız takdirde bütçenize uygun bir krill yağı kapsülü bulmanız mümkündür. Kullanımı oldukça kolay olan krill yağını günlük olarak kullandığınız takdirde etkisini en kısa sürede görmeye başlarsınız. Krill yağı çeşitleri ve fiyatlarına Kozmela üzerinden bakabilir, karşılaştırabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun