Kozmela.com

KUAF

Kuaf markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Kuaf

1983 senesinde sektördeki faaliyetlerine başlayan Depar Kozmetik yıllar içerisindeki deneyim ve tecrübesi ile kuaför ve parfüm sektöründe ürünler sunmaya devam etmektedir. Kendi içerisinde bulunan Çağ Kozmetik, Kuaf markası adı altında profesyonel uygulamalara yönelik her türlü kuaför malzeme ve ürünlerinin imalatını yapmakta ve insanlara sunmaktadır. Bunun yanında Revü ve Try markalarıyla da yine sektörde hedefe yönelik ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir. Cilt, saç ve temizlik ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır.

Firmanın üretim tesisi 1600 metrekarelik bir alandadır. Tamamen kapalı olan bu üretim, dolum ve depolama tesisi her biri alanında uzman profesyonel ekiplerce idare edilmektedir. Daima yeniliklerin takipçisi olan firma modern teknolojik cihazları ile yıl başına 1200 ton krem, toz ve likit dolum ve paketleme gerçekleştirmektedir. Üretim faaliyetlerinin her bir aşaması insan sağlığına dost ve hijyeniktir. Bünyesinde bulunan laboratuvarları ve AR-GE departmanları ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Firmanın misyonu şirketin faaliyet gösterdiği alanda çağın piyasa koşullarına uygun, insan sağlığına dost, etik kurallar çerçevesinde hareket ederek yeni üretimler gerçekleştirmektir. Firma, çevreye karşı duyarlı, kalite anlayışından taviz vermeyen, inovasyon odaklı iş anlayışı ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir. Ayrıca firma çalışanlarına düzenli olarak eğitimler vermekte olup daima gelişimden yana olduğunu göstermektedir.

Kuaf, doğru, dürüst ve kaliteli üretim anlayışı ile yenilikçi, yaratıcı bir ekip anlayışını benimsemektedir. Ürünlerinin yüksek standartlarda niteliklere sahip olmasının yanı sıra fiyat açısından da bir o kadar uygun ve herkesin rahatlıkla erişebileceği noktalarda bir fiyat politikası belirlemektedir. Firmanın amacı ürün kalitesini sürekli olarak artırarak Kuaf markasını hem ulusal hem de uluslararası alanda zirve konuma taşımaktır.  

Kuaf Professional

Kuaf markasının sunduğu şampuan ve saç bakım maskesi saçlarda arzu edilen görünümü elde etmeye yardımcı olurken aynı zamanda etkili bir temizlik sunar, hem saçın hem de saçlı derinin beslenmesine katkıda bulunur. Kuaf tuzsuz şampuan tuz içermeyen özel bir formüle sahiptir. Tuz içermediğinden saçı ya da saçlı deriye hiçbir şekilde zarar vermez, etkili bir temizlik sağlar. İşlem görmüş saçların toparlanmasına ve eski canlılığına kavuşmasına yardımcı olur.

Kuaf keratin saç bakım maskesi ise yıpranmış saçların canlanmasına yardımcı olur. Uygulandığı andan itibaren saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Ayrıca çevresel faktörlerden ötürü nemini kaybetmiş saç tellerine yeniden nem desteği verir. İçeriğinde saçlara yoğun şekilde bakım sağlayan keratin ve soya proteini bulunmaktadır. Şampuan sonrasında uygulanacak bakım maskesi ile canlı, dolgun ve göz alıcı saçlara kavuşmak mümkündür.

Kuaf markasının ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun