Kozmela.com

LA ROCHE POSAY HYALU B5

La Roche Posay Hyalu B5 Dolgunlaştırıcı Etki listesinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

La Roche Posay Hyalu B5

Hem yaş ilerlemesi hem de günlük stres, çevresel faktörler ile ciltte erken yaşlanma belirtileri görülebilir. Özellikle ince çizgiler, kaz ayakları, ciltte sıkılık kaybı karşılaşılan yaşlanma belirtilerindendir. Dolgunluğunu ve sıkılığını kaybetmiş yorgun görünümlü ciltler için ise etkili bir serum bulunuyor. Dünyaca ünlü La Roche markasının ürünlerinden biri olan La Roche Posay Hyalu B5 Dolgunlaştırıcı Etki ciltteki bu erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı oluyor.

 La Roche Posay Hyalu B5 Dolgunlaştırıcı Etki serisinde 3 ana ürün bulunmaktadır. Bunlar; Hyalu B5 Riche, Posay Hyalu B5 Serum ve Hyalu B5 Eyes’tır. Bu ürünler kullanılacak bölgeye göre seçilebilir. La Roche Posay Hyalu B5 Riche içeriğinde cildi destekleyen pek çok önemli bileşen barındırıyor. Günde iki kez düzenli kullanım ile en kısa zamanda cildin tazelendiği görülebilir. Canlı ve parlak bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

La Roche Posay Hyalu B5 Eyes göz çevresindeki çizgileri ve yorgunluk belirtilerini almaya yardımcı olan bir kremdir. Hyalüronik Asit ve B5 vitamini içeriği ile göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini azaltmaya katkı sağlar. Temiz ve rahatlamış bir göz çevresi için idealdir. Sabah ve akşam günde iki kez uygulandığı takdirde ciltteki tazeleyici etkisi görülebilir.

La Roche Posay Hyalu serisi içerisinde bulunan serum içerisinde madecassoside, Vitamin B5, hyaluronik asit gibi önemli bileşkeleri barındırıyor. Cildi destekleyen bu önemli bileşenler cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken dolgun bir görünüm ortaya çıkarma adına destek veriyor. Serum içerisinde bulunan madecassoside cildin kaybettiği sıkılığı toparlamaya yardımcı oluyor.

La Roche Posay Hyalu B5 Serum Nasıl Kullanılır?

La Roche Hyalu B5 kullanmaya başladıktan hemen hemen 1 saat sonra cilde nüfuz etmektedir. Çok kısa bir zaman diliminde ciltteki etkileri görülmeye başlanır. 1 aylık düzenli kullanımda cilt görünümünün düzeldiğini görmek mümkündür. Cilt daha sıkı, dolgun ve rahatlamış hale gelmektedir. İçeriğindeki hyaluronik asidin cilt için faydaları bilinmektedir. İçerisinde iki çeşit hyaluronik asit bulunduran La Roche Posay Hyalu B5 güçlü içeriği ile cildin dolgunlaşmasına yardımcı olur. Ciltte daha canlı bir cilt görünümüne zemin hazırlar.

Serum içeriğindeki Vitamin B5 ile cildi destekleyici bir etki sunar. Özünü Centella Asiatica bitkisinden alan madecassoside ciltteki çizgi görünümlerinin azalmasına yardımcı olur. Ciltte daha taze, aydınlık bir görüntü oluşmasına katkı sağlar.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan La Roche Posay Hyalu B5 Serum kullanımı da oldukça pratiktir. Ferahlatıcı ve dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olan su bazlı jel serum düzenli kullanımda etkisini hızlı bir şekilde göstermektedir. Günde iki kez aksatmadan kullanmak bu anlamda önemlidir. La Roche Posay Hyalu B5 serumu sabah ve akşam olmak üzere iki periyotta kullanmak gerekir. Uygulanacak bölgeler ise boyun ve yüz kısımlarıdır. Bu bölgelere düzenli bir şekilde uygulandığında fark hızlı bir şekilde gözle görülür bir fark ortaya çıkmaktadır.

La Roche Posay Hyalu B5 ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun