Kozmela.com

La Roche Posay Rosaliac Kızarıklığa Eğilimli Cilt Bakımı

Hassas cilt tiplerinde oldukça sık karşılaşılan kızarma problemi göz önüne alınarak hazırlanmış cilt bakım serisidir. Termal su içerikli La Roche Posay Rosaliac ürünleri ise bu hassas ciltlerin yatışmasına yardımcı olur. Kılcal damar kaynaklı görülen yoğun kızarıklıklar toplum arasında gül hastalığı olarak da bilinir. La Roche Posay Rosaliac ürünleri içerisinde yer alan krem bu kızarıklığın yatıştırılması için yardımcı etki sağlamaktadır. Ayrıca güneşe karşı zararlı ışınlardan da korunmaya katkı sağlar.  Termal su sayesinde cildin derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur. Seride yer alan CC krem ise kızarıklığın yok olmasına katkı sağlarken eşit bir cilt tonu elde edilmesi için yardımcı vazife görür. Renkli bir yapısı olduğu için kapatıcı olarak görevini yapar.

Açık tenli kişilerde kızarıklık gibi durumlar kendisini çok daha fazla belli eder. Bununla beraber buğday tenli kişilerde de kızarıklıklar oldukça belirgindir. Tahriş ya da kızarıklık gibi durumları ortaya çıkaran nedenler daha çok çevresel faktör kaynaklıdır. Stres, bazı alerjik yiyecekler, soğukta ya da sıcakta fazla vakit geçirmek ciltte olumsuz etki gösterebilir. Yaz aylarında güneş altında fazla kalmak da yine cilt için oldukça olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu gibi cilde son derece zararlı durumların önüne geçmek adına La Roche Posay Rosaliac serisi ürünlerinin yardımcı özelliğinden faydalanabilirsiniz

La Roche Posay Rosaliac Serum

Ciltteki kızarıklıklara karşı kullanabileceğiniz serum jel dokuya sahip akışkandır. Cildi tazelemeye yardımcı olmakla beraber ciltte yağlı bir his bırakmamaktadır. Komedojenik olmamakla beraber hipoalerjeniktir. Eğer kızarıklığa eğilimli, hassas bir cilt yapınız var ise kullanabilirsiniz. İçeriğinde termal su bulunan La Roche Posay Rosaliac Serum hava geçirmeyen özel bir ambalaja sahiptir. Bu sayede formülünün saflığını da uzun süre korumuş olur. İçeriğinde paraben, koruyucu, parfüm ya da alkol yoktur. Hassas ve kızarıklığa eğilimli tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Kullanım şekli de oldukça pratiktir. Sabah ve akşam olmak üzere iki defa kızarıklık olan bölgelere sürmeniz yeterlidir. Daha iyi bir sonuç almak isterseniz Rosaliac CC Creme ya da Rosaliac UV Leger nemlendirici ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğer yoğun bir şekilde güneş ışınlarına maruz kaldıysanız Rosaliac AR Intense ile beraber cildinize uygun olan Anthelios güneş koruma ürününü birlikte kullanmanız daha iyi bir sonuç almanıza yardımcı olur.

La Roche Posay Rosaliac Güneş Kremi

Kızarıklık görülen hassas ciltlerin güneşten korunması için kullanabileceğiniz bir üründür. La Roche Posay Rosaliac Güneş Kremi kızarıklığı gidermeye yardımcı olmakla beraber cildi güçlendirmeye de katkı sağlar. İçeriği oldukça yoğundur. B3 ve vitamin CG kızarıklığın yayılmasını önleyici katkı sağlar. Mexoryl UV, cildinizin güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcıdır. İçeriğindeki La Roche-Posay termal su ise cildin yatışması adına nemlendirici etkisi ile destek sağlar. Kızarıklığa eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen La Roche Posay Rosaliac serisi ile siz de cildinize en iyi bakımı sağlayabilirsiniz. La Roche Posay Rosaliac ürünlerini Kozmela’da indirimli fiyatlarıyla inceleyebilir, hızlı kargo avantajları sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Tüm ürün çeşitlerini incelemek için hemen tıklayın!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun