Kozmela.com

Bu ürün Lansinoh Türkiye resmi distribütörü tarafından temin edilmektedir.

Markanın tüm ürünlerini görmek için tıklayın

Lansinoh Therapearl Sıcak - Soğuk Göğüs Terapisi

138,53 TL Fiyat
Alarmı
Ürün Kodu : 290348    Barkod : 5060062997644
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI
  • KARGO VE İADE KOŞULLARI

Lansinoh Therapearl Sıcak - Soğuk Göğüs Terapisi Özellikleri

Özellikler
 
Thera°Pearl® sıcak terapi için termojel paketleri kumaş kılıfların içinde maksimum 15 saniye mikrodalgada ya da kumaş kılıflarını çıkararak sıcak su içerisinde ısıtılabilir.
Thera°Pearl® soğuk terapi için termojel paketleri buzdolabında ya da dondurucuda bekletilebilir. Dondurucuda beklediğinde bile yumuşak dokusunu korur.
Göğüs pompası ile kullanım için; Thera°Pearl® paketlerini sıcak terapi talimatına uygun olarak ısıtılmalı ve süt sağarken göğüs pompasının göğüs aparatının dışına sarılarak alttaki bağlama lastiği ile sabitlenmelidir.
BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir.
Lateks içermez.
Kılıfları yıkanabilir.
Bir kutunun içerisinde 2 adet Thera°Pearl® paketi ve kılıfları bulunur.
Tekrar kullanıma uygundur.
 
Açıklama
 
Thera°Pearl® Sıcak Soğuk Göğüs Terapisi emziren annelerin yaşadığı göğüs kanallarının tıkanması ve mastit sorunlarına pratik bir çözüm sunmak üzere geliştirilmiştir.
Sıcak Terapi: Thera°Pearl® paketleri kılıfı ile mikrodalgada ısıtılarak ya da kılıfsız sıcak suda bekletilerek sıcak olarak uygulanabilir. Tıkalı göğüs kanallarının açılması, mastit tedavisi ve süt akışının artması için kullanılır.
Mikrodalgada ısıtma talimatı:
Her bir Thera°Pearl® paketi kılıfı içinde en fazla 15 saniye ısıtınız.
İhtiyaç halinde 5’er saniyelik ek ısıtmalar yapılabilir.
                   Her bir Thera°Pearl® paketi için ısıtma talimatı:
 
                          700 watt   15 saniye
 
                         1000 watt   13 saniye
 
                         1200 watt   11 saniye
Soğuk Terapi: Thera°Pearl® paketleri kılıfsız olarak buzdolabı ya da dondurucuda bekletilerek soğuk uygulama yapılabilir. Uygulamadan önce kılıfına koyulmalıdır. Emzirme aralarında acı veya yanmayı azaltmak için kullanılır.
Göğüs pompası ile sağım sırasında sıcak terapi uygulanması: Yapılan araştırmalar sağım sırasında uygulanan sıcak terapinin süt akışını arttırdığını göstermiştir.
Isıtılan Thera°Pearl® paketlerini sıcak terapi talimatına uygun olarak ısıtın ve süt sağarken göğüs pompanızın göğüs aparatının dışına sararak alttaki bağlama lastiği ile sabitleyin.
2011 yılında yapılan bir araştırma göğüsten süt sağımı sırasında ya da emzirirken uygulanan sıcak terapinin, süt akışını önemli ölçüde arttırdığını göstermiştir.*
Araştırmaya katılan anneler önce normal göğüs pompası ile sonrasında da göğüs pompasının göğüs aparatının çevresine sıcak THERA°PEARL® sararak sağım yaptılar. Araştırmaya katılan tüm anneler sıcak terapi uygulandığında kendilerini daha rahat hissettiklerini belirtmişlerdir.

İADE VE DEĞİŞİM

650TL altında kalan siparişlerinizde Türkiye için kargo ücreti Yurtiçi Kargo ve Kolay Gelsin Kargo 54,90TL dir. Dilerseniz ödemenizi ürün teslimi sırasında yapabilirsiniz (Ödeme şeklinizi Kapıda Ödeme Nakit / Kredi Kartı olarak seçmelisiniz). Kapıda ödeme tercih etmeniz durumunda siparişinize ek 19,90 TL yansıtılacaktır.

Kozmela’dan aldığınız ürünleri 10 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade / değişim talebi olan ürününüzün ambalajının açılmamış olması ve kullanılmamış olması durumunda, Kozmela.com ile anlaşmalı kargolarla ücretsiz olarak iadenizi depomuza ulaştırabilir ve kısa sürede iade ödemeniz gerçekleştirilir.

  • Lansinoh Therapearl Sıcak - Soğuk Göğüs Terapisi Yorumları

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun