LET'S

Let's markasında 4 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Let's

Fima Kırtasiye Dış Ticaret yüzde yüz yerli sermaye ile 2002 yılında kurulmuştur. Ofis ve kırtasiye sektöründe hizmet vermek üzere faaliyetlerine başlayan firma 2008 senesinde LETS markası ile ürünler ürettirerek genişlemeye devam etmektedir. İstanbul’da 2012 senesinde oyum hamuru üretimine başlayan firma her biri alanında uzman ve kreatif düşünebilen güçlü kadrosu ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir. 

Sektörde edindiği tecrübe, öngörü ve uzmanlık ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı kendisine amaç edinmektedir. Fima Kırtasiye üretilen her ürün, proje ve fikir geniş kapsamlı Ar-Ge çalışmalarının sonucunda ortaya çıkmaktadır. Tüketicilerine titizlikle hazırlanan ürünlerini sunan firma kendilerini özel hissetmelerini sağlamayı bu sayede iyi bir sinerji yakalanabileceğine inanmaktadır.

Ürünlerini ortaya çıkarken “önce sağlık” ilkesinden yola çıkan firma amacına uygun olarak sağlığa zararlı herhangi bir etken madde kullanmadan son tüketiciye ulaşmaktadır. Ürünlerin hepsi sağlık standartlarına uygun her biri yüksek hammadde bileşenleriyle üretilmektedir. Firma bünyesinde bulunan ve okul ürün markası olan LETS ürünleri çocukların el becerileri, zekâ gelişimlerini desteklemekte ve fayda sağlayabilecek araştırmalar içermektedir.

Fima markası sosyal sorumluluk ilkesi doğrultusunda özenle tasarlanmış ve üretilmiş sayısız okul ve ofis ürün gruplarını insanlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Şirket politikası, içinde bulunduğu sektörde müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını uygulanabilir şartlar gözetilerek karşılamak ve şirket başarısı ile ürün kalitesini sürekli olarak iyileştirmektir. Bununla beraber üretim hedeflerinin belirlendiği konularda iş güvenliği kuralları çerçevesinde, standartlara uygun, çalışanlara gerekli eğitimleri vererek ve motivasyonu artırarak verimliliği artırmayı hedeflemektedir. Firma, tedarikçileri ile karşılıklı güven, işbirliği ve dayanışma içerisinde olarak kaliteyi ve verimliliği artırmaya yönelik çalışmalar yapmayı amaçlamaktadır. 

Lets Oyun Hamuru

2008 yılında Lets markası ile üretilmeye başlanan oyun hamurları çocukların hem bilişsel gelişimine hem de el becerilerinin gelişimine katkı sağlayan oynaması keyifli ürünlerdir. Lets oyun hamurları çocukların tasarım ve konsept geliştirme yönlerini ortaya çıkarmaya yönelik oldukça işlevseldir. Göz alıcı farklı renkler ile çocukların hem gözüne hitap etmekte hem de oynarken büyük keyif vermektedir. Üretim aşamasında ise çocukların sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek hammaddeler kullanılmaktadır.

Oyun hamurları çocukların el motor becerilerini arttırmaya yardımcı olmaktadır. Lets oyun hamurları hem tekli şekilde hem de set şeklinde çocukların beğenisine sunulmaktadır. Lets oyun hamuru fiyatları ise her bütçeye uygun seçeneklerle dikkat çekmektedir. Çocukların büyüme ve zekâ gelişimine katkı sağlayan Lets oyun hamur çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun