Kozmela.com

Ligone

2008 yılından beri doğal destek ürünleri, vitamin ve mineral gıda takviyesi alanında faaliyet gösteren RC Farma İlaç Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. sektördeki mevcut ürünlerden farklı olarak içeriği kaliteli ve ekonomik fiyat ilkesi ile üretimlerine devam etmektedir. Yönetim kadrosunda ağırlıklı olarak doktorlardan oluşan kadrosu ile ilaç endüstrisinde etkin, güvenilir, güçlü ve ekonomik çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Firma insana ve çevreye saygılı, sosyal sorumluluk sahibi, güvenilir, araştırmacı, müşteri memnuniyeti odaklı, etik değerlere saygılı üretim ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Üretimde ileri teknoloji ve hassas kalite kontrol sistemi ile mikrobiyolojik analizler oluşturulmaktadır. Ürünlerin içeriğinde ağır metallerden, böcek ve tarım ilaçları, zararlı kimyevi maddeler, radyoaktif maddeler, hormon ya da BSE bulunmamaktadır. 

Ligone Vitamin Faydaları

Ligone takviye gıdaları içeriğinde pek çok vitamin ve mineral bulunan ürün çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu ürünler gıdalardan alınan vitaminler yetersiz geldiğinde gıdalara ek takviye olarak kullanılabilir. Ligone destek gıda ürünleri içerisinde farklı bileşenler yer almaktadır.

Ligone takviye gıdaları içerisindeki bu bileşenler vücudun ihtiyaç duyduğu ve normal işlevini yerine getirebilmesi açısından önemlidir. Takviye gıdaları içerisinde sıklıkla Beta Glukan kullanılmaktadır. Bu bileşen bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ciddi bir katkı sağlamaktadır. Beyaz kan hücrelerinin aktive edilmesine yardımcı olan takviye gıda vücudun bakteri ve virüslerle savaşmasına destek olmaktadır. ,

Yine Ligone takviye gıdaları içerisinde kendisine yer bulan C vitamini kan damarları, kemik ve kıkırdak fonksiyonları açısından önemli olan kollajen üretimini destekler. Biotin ise hem cilt hem de saçın korunmasına destek olur. B6 vitamini kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna, normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunur.

Ligone takviye gıdalarda sık kullanılan bir diğer içerik Koenzim Q10’dur. Bu bileşken vücudun kendisi tarafından normal şartlarda üretilir. Ancak yaşlandıkça bu üretim azalmaya başlar. Takviye gıda olarak bu bileşke cildin UV ışınlarından korunmasına yardımcıdır. Migren gibi rahatsızlıkların tedavisinde destek olarak işlevini gösterebilir.

Tüm bunların yanında Ligone takviye gıda içerisinde yer alan bu bileşke vücut yorgunluğunu almaya, kişiye enerji sağlamaya yardımcı olur. Kan şekeri seviyelerini iyileştirme adına da iyi bir destektir. Bu sayede insülin duyarlılığının da artırılmasına yardımcı olmaktadır. Ligone Koenzim Q10 hücresel enerji üretimini destekler, beyin hasarına yol açabilecek etkileri en aza indirme adına destek sağlar. Akciğer hastalıklarına neden olan oksidatif hasarın azaltılmasına katkı sağlayabilir.

Ligone takviye gıda içerisinde yer alan Magnezyum Bisglisinat kas tutulmalarına bağlı ağrıların azalmasına yardımcı olur. Uyku bozukluklarında, bağırsak tembelliğinde, nöropatik ağrılarda tedaviye yardımcı olarak destek verebilir. Ligone vitamin çeşitleri içerisinde yer alan ürünlerin bazılarında Ginseng içeriği bulunmaktadır. Bu bileşke vücudun hastalıklara karşı savunma mekanizmasını güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca vücutta dengeleyici etkisi ile stres ve sinire bağlı semptomlardan korumaya da destek verir.

Ligone Liquid Collagen içeriğindeki hyaluronik asit, koenzim q10, alfa lipoik asit, B vitaminleri ve zerdeçal ile hem saç hem de cilt sağlığının korunmasına katkı sağlar. Çocuklar için özel olarak geliştirilmiş olan şurup Ligone Kids ise çocuk gelişiminde son derece önemli olan balık yağı ile A, D3, E, C, B2, B12, folik asit, selenyum, biotin gibi önemli vitamin ve mineralleri içermektedir.

Ligone Fiyat

Birbirinden etkili doğal bileşiklerle formüle edilen Ligone takviye gıda çeşitleri farklı seçeneklerle sunuluyor. Ligone tablet, kapsül ve şurup çeşitlerinden kullanımı en kolay olanı seçilebilir ve bu doğal, etkili içerikler ile vücudun ihtiyaç duyduğu destek sağlanabilir. Ligone takviye gıda fiyatları ise miktara göre farklılık gösterebilir.

Ligone tablet ve kapsül formlar farklı adetlerde sunulduğundan birbirinden farklı fiyatlar söz konusudur. Ancak Ligone markasının sunduğu bu destekten herkesin faydalanabilmesi için fiyatlar olabildiğince uygun tutulmaktadır. Hem yetişkin hem de çocukların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteği sağlamaya yardımcı Ligone takviye gıda çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun