Kozmela.com

Love Beauty and Planet

Unilever şirketine bağlı olarak kurulan Love Beauty & Planet markası 2018’den beri kaliteli ürünleri ile kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Hem kişisel ürün olarak hem de saç ürünü olarak 45 ülkede yaygın olarak tercih edilen Love Beauty & Planet ile kendiniz için en ideal bakımı sağlayabilirsiniz. Vegan olarak üretilen ürünleri çevre dostudur. Üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Bu anlamda ürün sertifikalarına da sahiptir.

Ülkemizde de oldukça ilgi gören Love Beauty & Planet, saç bakım alanında geliştirmekte olduğu ürünleri ile harikalar yaratmaktadır. Saç bakımı için özel formüle medilen şampuanları saçları beslemeye ve canlandırmaya yardımcı olur. Love Beauty & Planet şampuanları ile saçlarınız için gereken besin desteğini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz.

Love Beauty and Planet Şampuan

Eğer ince telli ve düz saçlara sahipseniz Love Beauty & Planet’in sizler için geliştirdiği özel şampuanı ile saçlarınıza arzu ettiğiniz yumuşaklığı kazandırabilirsiniz. Hem saç hem de saç derisini ağırlaştırmadan nemlendirmeye destek veren ve temizleyen Love Beauty and Planet Şampuan içeriğinde gül özü ve Murumuru yağı bulundurmaktadır. Mimoza çiçeği özü, Hindistan ceviz suyu sayesinde saçları kökten uca beslemenize yardımcı olur. Saçların güçlenmesine katkı sağlar.

Boyalı saçlar için özel olarak formüle edilen planet şampuan boya ile birlikte yıpranmış olan saçların toparlanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Murumuru yağı ve gül özleri saçınızdaki boyayı korurken aynı zamanda saçlarınıza canlılık ve yumuşaklık katar. Kırmızı meyvelerle harmanlanarak üretilmiş olan şampuan saçlarınızın hoş kokmasına da yardımcı olur.

Love Beauty and Planet Diş Macunu

Kişisel bakım denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden bir tanesi de diş macunudur. Hem sabah hem de akşam fırçaladığımız dişlerimiz için en uygun ürünü bulmamız gerekir. Love Beauty and Planet Diş Macunu ise SLS içermeyen formülü ile oldukça kullanışlıdır. İçeriğinde formüle edilen malzemelerin %98’lik bir kısmı doğal yollardan elde edilmiş olup vegan ve az köpüren özelliktedir. Diş sağlığınız için özel olarak formüle edilen Love Beauty and Planet Diş Macunu birbirinden faydalı özler ile fark yaratıyor. Dişleriniz etkili Love Beauty and Planet Diş Macunu ile tanışsın, gülümsemeniz hiç eksilmesin. Love Beauty and Planet ürünlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun