Kozmela.com

LUV İT!

Luv it! Cilt Bakım Ürünleri

“Kendimiz deneyip memnun kalmadığımız hiçbir ürünü asla sizlerle buluşturmuyoruz” kuralı ile yola çıkan Başak ve Sinem adındaki iki kadın girişimci tarafından kurulan Luv it! markası pek çok farklı cilt sorununa yönelik ürünleri ile öne çıkmaktadır. Cilt bakımı > makyaj sloganıyla yola çıkan ekip tüketicilerini ciltlerinin seveceği ürünlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Luv it! cilt bakım ürünlerinde boya, parfüm, paraben, SLES ve zararlı alkoller yer almamaktadır. 

Marka, ürünlerinin üretim aşamasında her biri alanında uzman kimyager bir ekiple çalışmaktadır. Bu sayede formülleri tamamen bilimsel kaynaklara göre geliştirilmekte ve bu efektif formüller ürünlerde kullanılmaktadır. Üretimin son aşamasında ürünlerin her biri mikrobiyoloji, stabilite, challenge ve dermatolojik testlerden geçirilmekte ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandıktan sonra tüketicilerle buluşmaktadır.

Luv it nedir?

Luv it, farklı cilt problemlerine yönelik geliştirdiği yoğun etkili serum, tonik ve krem ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Leke, kuruluk, kırışıklık ya da ton dengesizliği gibi sıklıkla şikayet edilen cilt sorunlarına karşı ürünler sunmaktadır. Luv it markası yoğunlaştırılmış içeriği ile cilde etkili çözümler sunmayı hedeflemektedir. Cildin maruz kaldığı çevresel faktörlerin etkilerini en aza indirmeye yardımcı ürünler sunan marka cildin daha nemli ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olmaktadır. Erken ortaya çıkan yaşlanma belirtilerine karşı savaşan serumları, cildin daha canlı, genç ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

Luv it yoğun nemlendirici serum ciltteki solgun görünümü gidermeye cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır. Markanın AHA + BHA Peeling Serumu ise cilt tonunu dengelerken aynı zamanda genişlemiş gözenek görünümünü de gidermeye yardımcı olur. Cildin doğal bir parlaklık kazanmasına destek olur. Luvit Centella Özlü Leke Kremi ise ciltteki en büyük problemlerden bir tanesi olan leke sorununu gidermeye, daha eşit ve daha canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bileşimindeki Hyalüronik Asit ile ise cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. 

Luv IT ürünleri nerede satılıyor?

Farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına destek olan markanın ürünlerine ulaşmak ise oldukça kolaydır. Luv it marka serum, krem ve toniklere sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ürünleri yakından inceleyebilir ve cilt sorununuza en uygun ürünü online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun Luv it marka ürününüz güvenli ödeme ve hızlı kargo avantajı ile anında sizlere gönderilmektedir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun