Kozmela.com

Lux Ürünleri

LUX markası Unilever çatısı altındaki temizlik ürünleri markalarından bir tanesidir. Global bir marka olan Lux, sabundan saç kremine, şampuandan, duş jellerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Lux markası ilk olarak 1899’da "Sunlight Flakes" çamaşır sabunu ile sektöre adım atmış ve şu anda dünya genelinde tanınan ve tüketicilerin beğeni ile kullandığı ürünler sunan bir marka haline gelmiştir. 

Lux sabun ne işe yarar?

Günlük kişisel hijyende en sık kullanılan ürünlerden bir tanesi sabundur. Sabunlar kir ve mikropları temizlemeye yardımcı ürünlerdir. Lux sabun çeşitleri içeriği itibarı ile cilt temizliğinde oldukça etkilidir. Etkili temizlik sağlamanın yanı sıra Lux sabun çeşitleri banyoların havasını da değiştirmekte, hoş bir koku yaymaktadır. Özel formüllerle üretilen sabun çeşitleri farklı renk ve kokulara sahiptir. Farklı içeriklere sahip ürünleri ile pazardaki lider markalardan bir tanesi olan Lux her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini ekleyerek yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.   

Geleneksel katı sabun anlayışına yenilikçi formülleri ile yeni bir bakış açısı getiren Lux sabun bu anlamda ciltte kapsamlı bir bakım ve hijyen sağlamaktadır. Kişisel temizliğine, bakımına özen gösteren insanların yaşamında katı sabun ayrı bir yerdedir. Hem lavabo hem de tuvaletlerde sıklıkla kullanılan katı sabunlar ellerde yoğun hijyen sağlaması açısından kullanışlıdır. Lux sabun çeşitleri yumuşak dokusu ile gözle görülür şekilde pürüzsüz bir cilt sağlamaya yardımcı olur. 

Lux sabun su pırıltılarının canlandırıcı etkisi ile ilk andan itibaren cildi serinletmeye yardımcı olur. Ellerde nemli, serin ve canlı bir his bırakır. Markanın özel kokulu sabun çeşitleri görsellik ile büyük bir uyum sağlamaktadır. Kişi cildinde hijyen sağlarken aynı zamanda hoş kokusu ile mest olmaktadır. Rengarenk Lux sabun çeşitleri banyonuzdaki atmosferi de değiştirmekte ve renk katmaktadır. Ortama sıcak bir görünüm bırakan Lux sabun çeşitleri kalıcı kokusu ile duyulara en iyi şekilde hitap eder. 

Lux sabun çeşitleri içeriğinde zararlı herhangi bir kimyasal yer almamaktadır. İçeriği tamamen doğal bileşenlerden oluşan sabun çeşitleri iç rahatlığı ile kullanılabilir. Yılların verdiği deneyim ve insanlara sağladığı güven ile Lux sabun çeşitleri ülkemizdeki tüketicilerin favorilerindendir. 

Banyo ürünleri genellikle dış görünüşleri ile ayrıca ilgi çeker. Banyonun sadeliğine ayrı bir renk katan bu ürünler atmosferi değiştirir ve sıcak bir görünüm kazandırır. Özenle hazırlanan Lux sabun çeşitleri de banyolarda hijyenin yanı sıra görsel anlamda ayrıca bir estetik sağlamakta ve göze hitap etmektedir. Lux sabun çeşitleri cilde temas halinde kendi farkını anında göstermeye başlar. Yumuşak sabunlar cilde yine aynı şekilde yumuşak bir dokunuş sağlarlar. 

Her bir sabunun içeriği farklı doğal özlerle formüle edilmektedir. Yüzyıllardır temizlik ürünlerinde kendisine yer bulan zeytinyağı özü ise Lux sabun çeşitleri etkili temizliği ile öne çıkmaktadır. Doğal özler cildi sadece temizlemekle kalmaz aynı zamanda cildin beslenmesine de yardımcı olur. Doğal özler cildi nemlendirirken cilde kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Lux sabun cildi canlandırmaya, daha canlı diri bir görünüm sağlamaya olanak tanır. 

Lux sabun çeşitlerinin ilk kullanıştan itibaren ciltteki yumuşak etkisini hissedebilirsiniz. Ellerinizi anında yumuşatan özel formülü ile Lux sabunları hem banyolarda hem de tuvaletlerde en büyük hijyen sağlayıcılardandır. Kendisine özen gösterenlerin tercihi Lux sabunları çiçek bahçesini andıran kokuları ile kişinin çok daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Lux sabun çeşitleri tüketicilerin sağlığı düşünülerek özenle formüle edilmektedir. Farklı renklerde ve farklı doğal bitkisel özlerle üretilen Lux sabun çeşitleri ile siz de hem hijyen sağlayan hem de duyulara en iyi şekilde hitap eden bir sabun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Lux sabun çeşitleri özel tasarımlı şık görüntüye sahiptirler. Ambalajları da tıpkı sabunları gibi renkli ve canlı tasarımlara sahiptir. Hem ambalajı hem de kendisi rengarenk olan bu sabunlar banyolara da ayrı bir renk katmaktadır. Lux katı sabunlarının cilde hijyen sağlarken aynı zamanda cildi yenilemeye yardımcı özellikleri de bulunmaktadır. Pürüzsüz, aydınlık, canlı bir cilt için Lux sabunlarını kullanmak yeterli olacaktır. 

Lux sıvı sabun nerede satılır?

Lux katı sabunlarının kalıcı, büyüleyici kokusu hem ellerde hem banyolarda kendisini her daim hissettirmektedir. Banyoyu eğlenceli bir deneyim haline getiren Lux sabunları kişiye huzur ve enerjiyi aynı anda sunar. Duyulara hitap eden kokusu ve yumuşak formülleri ile ciltte adeta masaj etkisi yaratan sabunlar kişinin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. 

El sabunu denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan ve yıllarca evlerde kendisine yer bulan Lux sabun çeşitlerini deneyerek siz de farkı hissedebilirsiniz. Gün boyu etkisini ciltte hissettiren Lux sabun çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi Kozmela’da Lux sabunlarını tek bir tıkla online olarak sipariş verebilirsiniz.

Lux
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun