Kozmela.com

LYTESS SPOR İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ TANK TOP ATLET

Lytess Spor İçin Özel Tasarlanmış Tank Top Atlet listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lytess Spor İçin Özel Tasarlanmış Tank Top Atlet

Spor yaparken insanın rahat etmesi son derece önemlidir. Bunun için sıradan bir eşofman ya da herhangi bir bol kıyafet giymek yeterli gelmeyebilir. Özellikle spor yapanlar bilirler ki spor esnasında vücudu saran ve rahat hareket etme olanağı sağlayan giysiler tercih edilir. Tank Top Atlet olarak bilinen atlet çeşitleri ise spor esnasında özgürce hareket etmeye olanak sağlayan oldukça kullanışlı body’lerdir.

Üst kısmı tamamen saran bu özel üretim body’ler sayesinde spor esnasında rahat hareket etmek mümkündür. Üstelik bu body çeşitleri kişinin spor aktivitesini çok daha verimli hale getirmeye yardımcıdır. Kaliteli ürünleri ile spor yapanların sıklıkla tercih ettiği Lytess markası bu konuda da spor severlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor.

Lytess Fit Active Debardeur Sport şekillendirici tank top atlet farklı beden aralıkları için üretilmiştir. Yani her bedene uygun bir çeşidi bulunmaktadır. Beden aralıkları içerisinde S, M, L, XL gibi seçenekler yer almaktadır. Lytess markasının geliştirmiş olduğu bu body’ler spor yaparken kişinin vücudunu tamamen sarar. Bu sayede vücudun şekil almasına da katkı sağlamış olur. Basen, kalça ve mide gibi bölgeleri sıkılaştırmaya yardımcı olan body çeşitleri spor yaparken vücudu inceltmeye de destek olur.

Özel dokuma kumaştan üretilen bu body çeşitleri spor yapan kişiye büyük konfor sağlar. Dikişsiz yapıda üretilmektedir ve yumuşak, rahattır. Üstelik spor sonrası yıkandığında kumaşından dolayı oldukça çabuk bir şekilde kurumaktadır. Şekillendirici spor body çeşitleri mikrokapsül teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu anlamda özellikle bel bölümünde gözle görülür bir değişim söz konusu olabilmektedir.

Kullanımı oldukça rahat olan bu body çeşitleri vücuda temas edecek şekilde giyilmelidir. Mikrokapsülleri 30 yıkamaya kadar dayanıklılık gösterebilmektedir. 30 derecede çamaşır makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilen body çeşitleri makineden çıkardıktan sonra ayrıca kurutmaya ya da ütü yapmaya mecbur bırakmaz. Pratik kullanımı ile bu body çeşitleri spor yapanların vazgeçilmezi olacak.

Lytess spor için Özel tasarlanmış tank top atlet çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve en uygun, avantajlı fiyatlarla Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun