Kozmela.com

LYTESS İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI KÜLOTLU ÇORAPLAR

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lytess İnceltici ve Sıkılaştırıcı Külotlu Çoraplar

Basen ve bacak bölgesinin daha zayıf ve estetik durması adına birtakım önlemler alınabiliyor. Bunlardan en önemlisi belki de spor yapmak. Ancak spor yapmak ya da dengeli beslenmek bir yere kadar yardımcı olabiliyor. Bunun yanı sıra farklı desteklerden de faydalanmak gerekebiliyor.

Lytess külotlu çoraplar akıllı olarak tabir edilen tekstil ürünü olmakla beraber ileri dokuma teknolojisinin iyi bir örneğidir. Lytess külotlu çoraplar geliştirilirken mikrokapsüller kullanılmıştır. Bu mikrokapsüller hareket esnasında ortaya çıkan sürtünme ile parçalanarak cilt üzerine yayılmaktadır. Yağ yakmaya yardımcı özellikli olan bu kapsüller basen ve bacak bölgesindeki fazlalığın giderilmesine destek olabilmektedir.

Bacak ve kalça bölgesinin zayıflamasına destek olan çoraplar özel dikişsiz bir dokumaya sahiptir. Mikro masaj özelliği vardır ve bu özelliği cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Lytess külotlu çoraplardaki aktif bileşenler özel polimler ile kaplı bir kapsül içerisindedir ve bu sayede sürtünme olmadığı takdirde herhangi bir bozulma söz konusu olmamaktadır. 1 cm2’lik bir alanda ortalama 2 milyon kadar mikro kapsül yer almaktadır. Kapsüllerin çalışma sistemi sürtünme ile olmaktadır. Sürtünme ile kapsüller parçalanmakta ve tüm ciltte etkisini göstermeye başlamaktadır.

Termal etkili fiber dokulu çorap vücudun sıcaklık dengesini de ayarlamaya yardımcı olmaktadır. Sürtünme ile dağılan aktif bileşenler tüm gün boyunca eşit bir şekilde yayılım göstermektedir. Çorap incelmeye destek verirken ciltte selülit bakımına yardımcı olmakta ve cilt görünümünü düzenlemeye katkı sağlamaktadır. Mikromasaj özelliğine sahip çorap bacakların rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

Çorap bacakları en iyi şekilde sarmaktadır. Dikişsiz dokumaya sahip olduğundan kişiye gün içerisinde konfor sağlamaktadır. Basit ve pratik kullanımlı çorap ayrıca bacakları dış etkenlere karşı korumaya da yardımcı olmaktadır.  Hem basen hem de bacak bölgesinin ince ve sıkı bir forma kavuşmasına yardımcı olan çorabın kademeli bir basınç sistemi bulunmaktadır.

Çorap 18 gün boyunca günde 8 saat düzenli olarak kullanıldığında bacak ve basenlerdeki incelme gözle görülebilmektedir. Kademeli bir basınç sistemine sahip olduğundan bacakları gün boyunca rahatlatmaya yardımcıdır. Lytess külotlu çoraplar korse etkili olduğundan karın bölgesinde toparlanmaya destek vermektedir. Karın bölgesinde fit bir görünüm sağlamayı hedeflemektedir. Özellikle gün boyu ayakta vakit geçiren, sık topuklu ayakkabı giymeyi tercih edenler için oldukça rahatlatıcı bir etki sağlamaktadır. 

Basen ve bacak bölgesinin incelmesine destek olan Lytess külotlu çorap çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun