Kozmela.com

MAİSONETTE

Maisonette markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Maisonette Maske

1998 yılında kurulan Maisonette insanlara kaliteli ev tekstil ürünleri sağlamak amacıyla yola çıkmıştır. 2006 senesinde ise Sanko Holding bünyesine geçen firma üstün kalite üretim yapan Sanko havlu’nun entegre tesislerinde üretimlerine devam etmiştir. Bugün ev tekstili denildiği zaman ülkenin önde gelen markalarından bir tanesi olan Maisonette farklı satış kanallarından ürünlerini tüketicilere ulaştırmaya devam etmektedir. Firma, Ar-Ge çalışmaları kapsamında organik yıkanabilir pamuklu yüz maskeleri üretmektedir. Bu maskeler EN 14683 tıbbi yüz maskesi şartlarını karşılamaktadır.

Maisonette Ne Demek?

Maisonette anlam olarak iki katlı demektir. Bu da ürünlerindeki çok katmanlı ve sağlam yapıyı tarif ettiği şeklinde yorumlanabilir.

Maisonette maske çeşitleri %98 pamuk ve %2 elastandan üretilmektedir. Ayrıca bu maskeler lateks içermemektedir. Hem rahat kullanım hem de güvenli koruma sağlıyor oluşu ile 15 defa yıkamaya kadar dayanabilmektedir. Bu sayede hem tasarruf sağlamakta hem de atık olarak doğaya zarar vermemektedir. Sanko Tekstil işletmeleri tarafından üretilen bu maskeler TSE tarafından yapılan denetimler neticesinde Covid-19 güvenli üretim belgesini hak eden ilk firma olmaktadır.

Maisonette pamuklu yüz maskesinin en önemli özelliği yıkanarak yeniden kullanılabilmesidir. Maskeler 40-60 derecede ağartıcı çamaşır suyu kullanmadan pamuklu ayarında yıkanabiliyor. Ayrıca bu temizleme işleminden sonra kuru temizleme işleminin yapılmaması gerekiyor. Elle yıkanacaksa bu maskeler sıcak su ile iyice köpürtülerek yıkanmalıdır. Bu tip bir temizlikte maskenin köpüklü bir şekilde 10 dakika sabunlu suda bekletilmesi tavsiye ediliyor. Bekleme süresinden sonra ise ılık su ile durulanmalıdır. Ardından kurutularak yeniden kullanılabilir.

Maisonette Maske

Maisonette maske çeşitleri ayarlanabilir klipse sahiptir. Bu sayede tüm yüz tiplerinde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Gün boyunca herhangi bir rahatsızlık vermeden rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle yaz aylarında kötü koku, terleme ya da alerji gibi durumlara neden olan sentetik içeriklere sahip değildir. İçeriğindeki yassı lastikler kullanım süresi boyunca konfor sağlar. Pamuklu, yıkanabilir maske yumuşak yapıda, lateks içermeyen ve nefes alabilen esnek dokuma kumaşı suyu da geçirmeyen bir yapıdadır.

Standartları en iyi şekilde karşılayan Maisonette maske çeşitleri uluslararası Tip-1 standartlarıyla uyumludur. Ayrıca Avrupa Birliği’nin CE işaretine de sahiptir. Ürün kutusu üzerindeki CE İşareti herhangi bir ürün ya da ürün grubunun Avrupa Birliği’nin Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Tüketicinin Korunması konularındaki temel kriterleri karşıladığı anlamına gelmektedir. Bu sebeple güvenilir bir üründür.

Maisonette maske çeşitleri TS EN 14683:2019 + AC, EN ISO 9001 ve EN ISO 13485 kalite standart belgelerine sahiptir. EN 14683 yüz maskeleri açısından performans gerekliliklerinin karşılandığına yönelik bir standarttır. Mikrobiyal temizlik, basınç farkı, bakteri filtrasyon verimliliği gibi önemli deneylerden başarı ile geçen markanın ürünleri pamuklu, yıkanabilir ve çevre dostu yapısı ile tercih sebebi oluyor.

Maisonette maske çeşitlerinin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilir, karşılaştırabilir ve en uygun seçeneklerle anında siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun