Kozmela.com

MAKYAJ PALETİ

Makyaj Paleti kategorisinde 41 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Note Professional Göz Far Paleti 107 Note Professional Göz Far Paleti 107 279,90 TL 237,92 TL %15
İNDİRİM
Sepete Ekle

Makyaj Paleti

Makyaj paletleri, birçok renk seçeneği ile hazırlanmış paletlerdir. Far paleti, ruj paleti, kontür paleti gibi farklı makyaj ürünleri ile hazırlanmış çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen makyaj paleti çeşidi far paletidir. 
Aynı zamanda boş makyaj paletleri de bulunmaktadır. İçini istediğiniz refil göz farları ile doldurarak istediğiniz makyaj paletini oluşturmanıza olanak sağlar. En çok tercih edilen boş makyaj paleti Essence’ in My Must Haves Palette ürünüdür. 
Her kadının makyaj çantasında mutlaka bir far paleti bulunur. Far paletinizi seçerken göz renginize uygun renklerin bulunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 
En İyi 3 Makyaj Paleti
Makyaj artisti Fezi Altun’ un desteği ile hazırlanan kontür paleti, en çok tercih edilen makyaj paletlerinden bir tanesidir. Kontür uygulaması yaparken ihtiyacınız olabilecek tüm renk çeşitlerini bulundurmaktadır. Aynı zamanda yumuşak yapısı ile hazırlanan ürünler ile oldukça kolay uygulanır ve cildiniz ile hemen bütünleşir.
En çok tercih edilen makyaj paletlerinden bir tanesi Maybelline aydınlatıcı ve allık paletidir. Makyaj paleti, allık ve highlighter renkleri ile bir arada hazırlanmıştır. 
8 farklı renk seçeneği ile hazırlanan far paleti, en çok tercih edilen far paletlerinden bir tanesidir. Işıltılı renk seçenekleri ile hem günlük hem de gece makyajı yapmanıza yardımcı olur.

Makyaj Paleti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun