Kozmela.com

MARMARA

Marmara markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Marmara Kolonyaları

1970 senesinde Rinaldo Marmara tarafından Fransa'dan getirilen özel esanslar ile üretimine başlanan kolonya çeşitleri günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Limon esanslı özel içeriği ile Marmara kolonya çeşitleri hem evlerde, hem çantalarda hem de berber tezgâhlarında kendisine yer bulmuştur.

Marmara Kolonya Kimin?

Senso kozmetik firmasına bağlı olarak çıkan Marmara ürünleri sadece kolonya ile de sınırlı kalmamıştır. Ojesil, ütüsü ve kakao yağı çeşitleri ile de büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. 1992 yılında M. Nadir Yorgun tarafından İstanbul, Feriköy’de kurulmuş olan Senso kozmetik ürün gruplarını geliştirerek günümüzde faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. 

Geniş üretim kapasitesine sahip olan firma hem kendi markalarını hem de fason üretimleri ile Türkiye pazarında önde gelen markalardan bir tanesidir. Çalışma prensibi olarak kalite yönetim sistemi ile ilerleyen firma müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmuş ve tutmaya da devam etmektedir.

Marmara Kolonya Nasıl?

Günümüzde çok fazla kolonya markası olduğundan tüketicilerin ilk aklına gelen sorulardan bir tanesi de bu olmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Marmara’nın Barber kolonyası özellikle tıraş keyfini ikiye katlamak isteyenler için ideal bir büründür. Ciltte hem serinlik hem de ferahlık sağlayan Marmara Barber hem evlerde hem de kuaför salonlarında tercih edilmektedir. Marka ürün yelpazesi içerisinde bulunan Eau De Cologne ise eşsiz meyve aromaları ile bezenmiş gün boyu ferahlık etkisi gösteren bir kolonya olarak öne çıkmaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi de kakao yağıdır. Özellikle cildinde uzun vadeli doğal bronzluk arzu edenler için oldukça uygundur. Yumuşak ve ipeksi yapısı ile cildin nemlenmesine en iyi şekilde katkı sağlar. 

Marmara Kolonya Çeşitleri

Marmara kolonya çeşitleri her ihtiyaca cevap verecek şekilde farklı ebatlarda sunulmaktadır. Küçük, orta, büyük boy kolonya çeşitleri plastik ya da cam şişe formlarında alıcılara ulaşmaktadır. Ebat olarak cepte taşınabilen çeşitlerinden uzun süre kullanıma uygun litrelik çeşitlerine kadar her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde sunulmaktadır. 200 ml, 400 ml gibi doğrudan kullanıma uygun çeşitleri bulunmakla beraber Marmara kolonya 1 lt ya da Marmara kolonya 5 lt gibi uzun süre kullanıma uygun boyutları bulunuyor. Dökme kolonya çeşitlerinin yanı sıra sprey formunda pratik kullanımlı çeşitleri de bulunuyor.

Marmara Kolonya Fiyat

Marmara’nın kolonya fiyatları ise ebatlarına göre değişebilmektedir. Küçük ebatlı cep modeli kolonyalar daha ucuzken litrelikler aşama aşama maliyeti biraz daha artabiliyor. Ancak genel olarak kolonya fiyatları her bütçeye uygun şekilde farklı seçeneklerle sunuluyor. Bu anlamda kolonya alırken farklı seçenekler ile insanlar dilediği boyutta ürüne rahat bir şekilde sahip olabiliyor. Marmara’nın sunduğu kolonya çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun