Kozmela.com

MEDİCAGO

Medicago markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Medicago

2016 yılında tamamen yerli sermaye ve eczacı ortaklığı ile kurulmuş olan Medicago İlaç ürünlerini İyi üretim Uygulamaları (Good Manufacturing Practies) standartlarında üretmektedir. Ürettiği ürünler yüksek kalitede, helal sertifikalı olmakla beraber firma İSO9001 belgesine sahiptir. Ayrıca üretim tesisleri FDA’ya (Food and Drug Administration) kayıtlıdır. Bu anlamda insanlar Medicago ürünlerini yıllardır güvenli bir şekilde kullanabiliyorlar.

Medicago insan vücudunun ihtiyacı olan ancak yeteri kadar alınamayan vitamin ve mineralleri takviye gıda olarak insanlara sunmaktadır. İnsanlar yaşam koşulları nedeni ile yeterli derecede iyi bir şekilde beslenemeyebiliyor ve vücudun normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesi adına almaları gereken maddeleri alamayabiliyor. Bu nedenle gıdalara ek olarak destek ürünlere ihtiyaç olabiliyor. Ancak bu takviye gıdaları tüketirken markanın bilinirliği ve güvenilirliği son derece önemli oluyor. Medicago takviye gıda çeşitleri yıllardır insanların ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri doğal içeriklerle geliştirilmiş ürünlerle destek olarak sunuyor.

Medicago Vitamin

Medicago markasının sunduğu pek çok farkı gıda takviyesi bulunuyor. Ürün yelpazesi içerisinde AnOxCare Q10, Nemovi, Zinc Picolinate, SambuGlucan Efervesan, Vitamin C Plus, MixFlex gibi her biri önemli mineral ve vitaminlere sahip ürünler yer alıyor. Medicago ürünleri içerisinde öne çıkan Medicago MultiFish Omega 30 Kapsül Kuzey ülkelerinden yakalanan balıklardan elde edilen saf balık yağıdır. Bu takviye gıdanın en önemli özelliği kalp damar sağlığının desteklenmesine yardımcı olmasıdır.

Hücrelerde enerji üretimine destek olan Medicago AnOxCare Q10 30 Kapsül ayrıca hücreleri hastalıktan, virüs ya da bakterilerden korumaya yardımcıdır. Yumurta Kabuğu Zarı, Boswellia Serrata, MSM içeren özel formülasyonu ile Nemovi 30 Kapsül kapsamlı bir kalsiyum desteğidir.

Medicago Cistocare yani Turna Yemişi ise Kuzey Amerika’ya has bir bitki olmakla beraber idrar yolu enfeksiyonlarını engellemeye yardımcı olması ile bilinen bit bitkidir. Medicago Cistocare 30 Kapsül ise bu konuda sorun yaşayan kişilere destek olma amacıyla geliştirilmiştir. Sambu Glucan Q10, Kara Mürver Ekstresi, Beta Glukan 1.3/1.6, Vitamin C, Çinko, Selenyum, Koenzim Q10 ile güçlendirilmiş bir diğer takviye edici gıdadır. Yorgunluğu azaltmaya, enerji vermeye ve ciltte meydana gelebilecek güneşin zararlı etkilerini en aza indirmeye destek olur.

Balık yağı, Multivitamin, Çinko içeren Medicago Multifish adından da anlaşılacağı gibi balık yağının omega-3 yağ asitlerini içeren bir takviye gıdadır. Kalp ve damar sağlığına destek olmakla beraber yağ asitleri kanın pıhtılaşmasını engellemeye de yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine, hipertansiyon gibi rahatsızlıkların önüne geçmeye katkı verebilir.

Medicago Vitamin C

C vitamini insan vücudunun depolayamadığı bir vitamin olduğundan dışarıdan takviye olarak alınabilir. C vitamini eksikliği ile vücutta pek çok sorun kendisini gösterebilir. Erken yorulma, halsizlik, çabuk hastalanma, saç, cilt ve diş eti rahatsızlıkları gibi daha pek çok problem C vitamini eksikliği ile ortaya çıkar. Medicago ihtiyaca göre 3 farklı C vitamini takviyesi sunmaktadır.  C vitamini kemik, kıkırdak, kan damarları ve hücrelere dayanıklılık sağlayan kolajen oluşumuna destek verir.

C vitamini demir emilimini artırır ve özellikle kış aylarında ortaya çıkabilecek üst solunum yolu hastalıklarının semptomlarının azalmasına yardımcı olur. Şeker hastalığına karşı uygulanan tedaviye destek olması, saç, diş ve cilt rahatsızlıklarını önlemeye katkı sağlaması sinir sistemi hücrelerini dengelemesi gibi sayısız faydasından bahsetmek mümkündür. Medicago C vitamini takviyesi normal beslenmenin yanında C vitamini konusunda destek sağlar. C vitamini takviye gıda çeşitleri arasında Vitamin C Plus Efervesan, Vitamin C Plus ve Lipozomal Vitamin C bulunmaktadır.

Medicago B6

B grubu vitaminler içerisinde yer alan B6 vitamini hem besinlerde hem de besin suplementleri içerisinde bulunur. Suda çözünen B6 vitamininin vücutta pek çok farklı işlevleri vardır. Hem hormonal sistemde hem bağışıklık sisteminde hem sinir sisteminde hem de kan üretiminde yoğun bir fonksiyona sahiptir. Medicago vitamin B6 içeren takviye gıdası protein ve glikojen metabolizmasına katkı sağlar. kırmızı kan hücreleri oluşumuna yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına destek verir. Yorgunluk, bitkinlik, halsizliğin giderilmesine yardım eder. Normal gıdaların yanında düzenli bir şekilde alındığı takdirde etkili bir destek olmaktadır.

Medicago takviye gıdaların tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Medicago takviye gıdaları uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tek bir tıklama ile kapınızda.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun