Kozmela.com

MEDİTECH ARNİCA

Meditech Arnica markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Meditech Arnica Krem

41 yıldır Türkiye genelinde doktor ve eczanelerin güvenini kazanmış olan İstanbul Kozmetik Sanayi, cerrahi, dermotoloji, ortopedi, pediatri alanlarında ürettiği kaliteli ürünler ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Temelleri 1978 yılında Tepebaşı Güneş Eczanesinde atılan bu kurum zaman içerisinde üretim ve kalite teknolojisindeki gelişmeler doğrultusunda bugün modern ve kapsamlı bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Kozmetik Sanayi tarafından üretilen ve günümüzde sıklıkla tercih edilen Popolin, Arnica, Scarex gibi markalar farklı sorunlara etkili destek ve çözüm sunmaktadır. 2005 senesinden itibaren kozmetik, ilaç ve medikal cihaz alanlarında satış ve pazarlama organizasyonu Talu İlaç’ın kurulması ile yenilenmeye gidilmiştir. Talu İlaç ülke genelinde 20 binden fazla eczaneye yenilikçi, genç ve dinamik satış kadroları ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, güçlü vizyonu ve yenilikçi anlayışı ile Türkiye’nin çağdaş firmalarından bir tanesidir.

Talu İlaç ürünleri TÜV Rheinland Berlin Brandenburg ‘dın en ISO 9001:2015 ve ISO 13485 kalite standartları doğrultusunda üretilmektedir. Firmanın ürünleri Amerika ve Avrupa’nın önde gelen laboratuvarları; Rahn, Lipotec, Lubrizol, Laboratoıre Dermscan, Sederma ve bunlarla beraber Cerrahpaşa Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmektedir. Bu anlamda ürünlerin tamamı onaylanmış ve halkın kullanımına hazır hale getirilmiştir.

Meditech Arnica Krem

Firmanın dermokozmetik alanda sunduğu ürünlerden bir tanesi olan Arnica Krem/Jel şifalı bir bitki olarak bilinen Arnica Montana Flower ile formüle edilmiştir. Arnica bitkisi Batı Amerika, Avrupa ve Kuzey-Orta Sibirya’da yetişen bir bitki türüdür. Diğer isimleri Mountain Daisy ve Leopard’s Bane’dir. Ülkemizde ise halk arasında öküz gözü, yara otu, dağ tütünü, morluk otu olarak bilinir.

Cilt üzerinde ortaya çıkan renk düzensizliklerini gidermeye yardımcı olan krem özellikle iş stresi, yeterli uyku alamama ile ortaya çıkan göz çevresindeki ton değişimlerini gidermeye ve eşit bir renk sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca içeriğindeki bitki özü cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya da yardımcı olmaktadır. Spor uygulamaları ya da kozmetik uygulamaları sonrası cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Paraben, renklendirici ya da parfüm içermeyen ürün doğanın gücünü ve desteğini cilde en iyi şekilde taşımak üzere formüle edilmiştir.

 Meditech Arnica krem içerisinde ayrıca yardımcı maddeler at kestanesi, sarı kantaron, yeşil çay ekstresi de bulunmaktadır. Gün içerisinde 3 kez uygulanabilen Meditech Arnica krem temiz bir bölgeye uygulanmalıdır. Uygulama sonrası masaj yaparak yedirmek yeterlidir. Hem yüz hem de vücudun diğer bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Meditech Arnica kremi web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun