Kozmela.com

MEDİWELL

Mediwell markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mediwell Lip Balm

1948 yılında İzmir’ de kurulan Şanlı İlaç, 2015 yılında Mediwell markası ile kozmetik sektörüne giriş yapmıştır. Marka, Türkiye’de elde ettiği başarı ve güveni uluslararası düzeye ulaştırmak için ürünlerini geliştirmekte, her gün yenilenerek çalışmaya devam etmektedir.
 Dudak bakım kremi, el ve ayak kremi gibi ürün çeşitleri bulunan marka, ürün içeriklerinde bitkilerden de faydalanmaktadır. El kremleri, içeriğinde yer alan vitaminler ve bitki özleri ile hazırlanmıştır. Ellerinizin ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar. Ayak ve topuk kremleri ile ayak bakımınız için kusursuz bakım sunar.
Mediwell Dudak Bakım Kremi
Ürün çeşitleri arasında en trend olan ürün küçük ve eğlenceli kutularda hazırlanan dudak kremleridir.
Farklı meyve aromaları ile hazırlanan bitkisel içerileri ürünlerdir. İçeriği vitaminlerle zenginleştirilen ürünler, hoş meyve kokuları ile dudaklarınıza mükemmel bakım sunar.
Kış aylarında kuruyan ve çatlayan dudaklarınız için uzun süreli koruma sağlayarak dudak bakımınız için en iyi sonuçları size sunmaktadır. Tüm gün sağlıklı görünen ve parlayan dudaklar sunar.
Mediwell markasının tüm bakım serisine Kozmela.com üzerinden hızlı kargo, uygun fiyat avantajından yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Mediwell
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun