Kozmela.com

Minoris Baby Organik Bebek Ürünleri

Konu özellikle bebeklerin bakımı olduğunda kullanılacak ürünlerin özellikleri de büyük önem taşıyor. Piyasada pek çok markanın pek çok bebek ürünü bulunuyor. Ancak yanlış tercihler sonucunda bebeklerin cilt sağlığı tehlikeye girebiliyor. Bilinçli anne ve babalar gerekli araştırmayı yaparak bebeklerinin hassas cildi için en uygun ürünleri tercih ediyorlar. Bu konuda Minoris markası kaliteli ürünleri ile ebeveynlerin içini rahatlatacak çözümler sunmaya devam ediyor. Bebek ve çocukların ciltleri hassas olduğundan tek bir yanlış ürün kullanımında dahi oldukça vahim sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Minoris organik ürünleri ise tamamen doğal formüle edildiğinden bebek cildine dost ve destekleyicidir. Bebeğinizin cildinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı Minoris’in organik içerikli ürünlerinden sağlayabilirsiniz.

Minoris Baby Ürünleri

Kaliteli ve kullanışlı ürünleri ile her daim farkını gösteren markalardan bir tanesi olan Minoris farklı ürün seçenekleri ile bebeğinizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Bebek cilt bakımına dair aradığınız tüm ürünleri Minoris markası altında bulabilirsiniz. Organik bebek deterjanı, bebek şampuanı, leke çıkarıcı, el sabunu, çocuk şampuanı, pişik kremi, nemlendirici, temizleme mendili, güneş kremi, çocuk el sabunu gibi tüm bebek ve çocuk cilt bakım ürünleri Minoris kalitesi ile sizlere sunuluyor.

Minoris Baby Şampuan

Bebek cildi oldukça hassas olduğundan kullanmak üzere alınacak şampuanın hiçbir kimyasal içermemesi gerekir. Tuz, paraben, SLS, parfüm gibi katkılar oldukça zararlıdır ve hiçbir şekilde önerilmez. Özellikle bu detaylar düşünüldüğünde ebeveynler sıklıkla organik şampuanlara yöneliyorlar. Minoris ise organik bebek şampuanı çeşitleri ile bu konuda oldukça etkili bir destek sunuyor. Minoris bebek şampuanının en önemli özelliklerinden bir tanesi bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden ve göz yakmadan bakım sağlamasıdır. Saçlarını ve saç derisini bebeği hiçbir şekilde rahatsız etmeden temizleme imkânı sunuyor.

Banyo sonrası ise cilt hassasiyeti, cilt kuruluğu ya da kepek gibi problemler ortaya çıkartmıyor. Tamamen doğal bir şekilde formüle edilen Minoris bebek şampuanı ek kimyasal herhangi bir madde içermemektedir. İçeriğindeki besleyici nitelikteki maddeler bebeğinizi temizlemekle kalmaz bakımı için de en iyi şekilde destek sağlıyor. Bebeğinizin cildinin ihtiyaç duyduğu nem miktarını sağlamada yardımcı oluyor. Minoris Baby organik şampuan bebeğinizin cilt bariyerini korumaya ve güçlendirmeye katkı sağlıyor.

Minoris Baby Deterjan

Minoris Baby’nin sizler için sunduğu organik çamaşır temizleme sıvısı organik olup en inatçı kurumuş lekelerle bile savaşmaktadır. Yüksek etkinliği uzmanlar tarafından onaylanmış olan Minoris Baby Deterjan aklınıza gelebilecek en zor lekelere karşı bile etkisini göstermektedir. Dondurma, vişne suyu, pekmez, gaita, çamur, sür, bebek maması, çamur, devam sütü, kahve, çay, nar suyu, çikolata gibi en zorlu lekeleri bile ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Alacağınız 1 litrelik deterjan ile 50 yıkama yapmanız mümkündür. İleri teknoloji ile üretilen Minoris Baby Deterjan aynı zamanda bütçe dostudur. Minoris Baby ürünlerinin hepsini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun