Kozmela.com

Misip

Armed Limited markası olan Misip kürdanlı diş ipi çeşitleri ile insanların günlük kişisel bakımında önemli bir rol oynamaktadır. Armed Limited aslen gayrimenkulden inşaata, medikalden otomotiv sektörüne kadar her alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Misip kürdanlı diş ipi ise ürün çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Diş ve ağız sağlığı açısından pek çok ürün kullanılıyor. Bunlardan diş ipi önemli bir adımdır. Günümüzde sadece diş fırçalamak ağız sağlığı açısından yeterli gelemeyebiliyor. Bakterilerden korunma ve ağız sağlığını koruma adına kullanılacak ürünleri seçerken dikkat etmek gerekir. Uygun bir diş fırçası, diş macunu ve diş ipi kullanmak ağız sağlığı açısından önemlidir.

Misip Kürdanlı Diş İpi

Bir insanın daimi dişleri 6 yaşında oluşmaya başlar. O andan itibaren ise mutlaka diş ipi kullanılması gerekir. Ağız bakımına özen gösteren bir kişi için günde en azından bir kez diş ipi kullanmak yeterli olacaktır. Özellikle gece yatmadan önce kullanılacak diş ipi sabahları ağız kokusunun önüne geçme konusunda da yardımcı olmaktadır. Diş ipi dişler fırçalanmadan önce kullanılmalıdır. Bu sayede daha etkili bir ağız bakımı mümkün olmaktadır.

Diş ipi ile tüm diş araları temizlendikten sonra eğer mümkün olacaksa elektrikli, değilse manuel bir diş fırçası ile uygun bir macun kullanılmalıdır. 2 dakika boyunca aralıksız dişler temizlenmelidir. Şayet ağız duşu var ise arta kalan kısımlara su püskürtülmelidir. Son aşamada ise arzu edilirse ağız gargarası ile ağız 30 saniye boyunca çalkalanabilir. Diş ipleri ise tek kullanımlıktır ve art arda kullanılmaz ya da kullanılması tavsiye edilmemektedir. Zaten tüm dişler temizlendikten sonra diş ipi kullanılmaz bir hale gelmektedir.

Misip kürdanlı diş ipleri özellikle kullanışlı olduğundan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Misip kaliteli kürdanlı diş ipi ürettiği için ağız sağlığına önem verenler için sık bir şekilde tercih edilmektedir. Kürdanlı diş ipi çeşitleri diş ipinin daha hijyenik ve pratik olması adına tasarlanmış araçlardır. Kürdanlı diş ipi sayesinde zorlanmadan ağız bakımı yapılabilir. Tek kullanımlık diş ipleri farklı paketlerde sunulmaktadır. Misip kürdanlı diş ipleri ise içerisinde 50’şer adet bulunan çeşitleri ile uzun vadede ihtiyacı karşılayabilmektedir. Misip kürdanlı diş ipini Kozmela üzerinden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun