Kozmela.com

MİSS ANKA

Miss Anka markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Miss Anka

1995 yılında Ankara’da kurulan Anka Medikal sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Varis çorapları ortopedi ve travmatolaoji ürünleri, silikon dış meme protezleri, mayoları, sutyenleri, lenfödem bası giysileri, lenfödem bandajları, plastik cerrahi kompresyon giysileri, rehabilitasyon ürünleri, yanık bası giysileri, hasta takip cihazları, solunum ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren Anka Medikal bu alanda pek çok markanın Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

Bu markalar arasında Bio Compression Systems, Wero Swiss, Flexyfoot, Doff N Donner, Compressana, Mainat, lipoeleastic, Trulife bulunuyor. Sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu kaliteli ürünleri müşteri memnuniyetini odak noktasına alarak sunan firma bu anlamda kapsamlı bir hizmet sunuyor. 

Miss Anka Maske

Miss Anka markası pek çok farklı sağlık ürünü satışı gerçekleştiriyor ancak bunlar arasında en çok bilineni yüz maskeleri oluyor. Miss Anka medikal yüz maskesi, cerrahi maske alanında kalitesi ile farkını her daim hissettiren firma özellikle 3 katlı, burun telli maskeleri ile oldukça kullanışlı seçenekler sunuyor. Miss Anka maske kulağa uyumlu yapısı ile gün içerisinde hiçbir rahatsızlık vermemektedir. Maliyet açısından da uygun olduğundan her evde kendisine yer buluyor.

Miss Anka ürün kategorileri arasında maske ile birlikte pek çok farklı ürün bulunuyor. Bunlar arasında Miss Anka lenfödem ürünleri, yanık bası giysileri, mastektomi sonrası destek ürünleri, meme ameliyatı sonrası kullanılabilecek sutyen çeşitleri, liposuction korsesi, silikon sheet gibi ürün çeşitleri bulunuyor.

Miss Anka yanık bası giysileri arasında yanık maske, yanık kolluğu, yanık bası eldiveni, yanık bası çorabı, yanık bası eldiveni çeşitleri bulunuyor. Miss Anka mastektomi sonrası destek ürünleri arasında ise hafif meme protezleri, tam ağırlıklı meme protezi, protez sutyenler bulunuyor. Bu ürünler ihtiyacı en iyi şekilde karşılaması için özel tasarımdır. Farklı ölçülerde ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Kaliteli malzemeden üretildiği için ise dayanıklıdır.

Miss Anka liposuction korse çeşitleri ise oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Doğum sonrası korseler, karın germe korsesi, kol germe korsesi, kadın body suits, liposuction yeleği, erkek liposuction korsesi, yağ transferi sonrası korse, liposuction yüz maskesi gibi pek çok kullanışlı ürün yer alıyor. İhtiyaca yönelik ürettiği bu özel medikal ürünler ile Miss Anka kendi alanında öne çıkan bir marka oluyor.

Miss Anka markasının sunduğu medikal ürünleri Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden uygun fiyat ve hızlı kargo avantajından faydalanmak için Kozmela dünyasına bekliyoruz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun