Kozmela.com

MR.GREEN

Mr.Green

Yerli bir marka olan Mr. Green ürünleri ülkemizde bir marketler zinciri için özel olarak üretilmektedir. Lateks pudralı eldiven çeşitleri ile ellerin hijyenik kalmasına yardımcı olmaktadır. İki ele de uygun pudralı ve lateks özellikli bu eldiven çeşitleri muayene eldiveni olarak da bilinmektedir. Bu eldivenlerin en büyük özelliği tek kullanımlık olmasıdır. Bu sayede anlık hijyeni sağlamada oldukça etkilidir. Bir kereye mahsus kullanılmakta olup kullandıktan sonra mutlaka atılmalı ve yenisi kullanılmalıdır. Tek kullanımlık kullan at özelliğinde olduğundan ayrıca ekonomiktir de.

Lateks eldiven çeşitleri sağlık kurumları tarafından da onaylandığından insanlar gönül rahatlığı ile bu eldivenleri kullanabilmektedir. Bu eldivenlerin kullanım alanları daha çok gıda ve sağlık sektörlerinde olmaktadır. Her ne kadar tek kullanımlık olarak üretilse de bu eldivenler oldukça dayanıklıdır. Delinme ya da yırtılma gibi bir sorun ortaya çıkarmazlar. Ayrıca lateks özelliği ile oldukça sıkı olduğundan elleri son derece iyi bir şekilde koruma özelliğindedir.

Lateks eldivenler bu kullanışlı yapıları sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirler. İşlem bitene kadar uzun saatler kullanılabilmekte ve sürekli değiştirme zorunluluğunda da bırakmamaktadır. Ellere çok iyi bir şekilde oturduğundan tıp alanında çalışan kişiler küçük malzemeleri bu eldivenler ile çok iyi bir şekilde kavrayabilmektedir. Yine tıp alanında kullanıldığından delinme gibi problemlere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.

Sağlık sektöründe en sık doktor ve hemşireler tarafından kullanılmakta olan Mr Green lateks eldivenler kpudralı yapısı ve kullandıktan sonra hemen at özelliğinde olduğundan ellerde maksimumda hijyen sağlamaya yardımcı olur. Hayvanlarla ilgilenen veteriner hekimler tarafından da hijyenik ve kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir.

Son derece iyi bir hijyen olanağı sağladığından lateks eldivenlerin pudralı olmasının sebebi sadece ellere değil temas edilen alana da koruma sağlamaya yardımcı olmasıdır. Kauçuk ağacının özü ile üretilen bu eldivenler ellerde hijyen sağladığından pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedir.

Doğal yollardan üretildiği için dokunma hissini de artırmakta, yapaylık hissi vermemektedir. Yani bu eldivenler kullananların elinde herhangi bir ağırlığa neden olmamakta bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. Pudralı olması sebebi ile alerji sorununu da engellemektedir. Çünkü alerjiye neden olan maddeler pudrası ile rahatlıkla atılabilmektedir.

Lateks eldiven denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi Mr. Green olmaktadır. Mr. Green’in dayanıklı lateks eldivenleri ile gün boyunca ellerde hijyen sağlamak mümkün olmaktadır. Mr. Green lateks eldiven çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz eldiveni tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun