Kozmela.com

Natracare

1989 senesinde ilk kez üretime başlayan Natracare, aktivist Susie Hewson tarafından hayata geçirilmiş bir markadır. Kuruluş amacında doğa, çevre ve hayvanları koruyan, saygı duyan, sürdürülebilir kaynaklı %100 pamuk sertifikalı hijyenik pedleri üretmek vardı. Kadın hijyeni için üretilmiş olan Natracare pedler kadınların özel günlerinde rahat edebilmeleri için özel olarak üretilmiştir. İlk üretilmeye başladığı 1989 senesinden günümüze Natracare hem kalitesi hem de rahat kullanımı ile kadınların favorisi olmayı başarmıştır.  

Kadınların özel günlerde de rahat etmesi gerektiğini düşünen Hewson, ekibi ile birlikte yaptığı çalışmalar neticesinde günlük yaşamda konforu maksimuma çıkartmayı hedefleyerek adımlarını atmıştır. Bir kadının günlük yaşamda zorlanmada, sıkıntıya düşmeden rahat edebilmesinin mümkün olduğunu ve özel günlerini rahat bir şekilde atlatabilmesinin mümkün olduğunu göstermek istemiştir. Kaliteli ped ürünleri ile bunu da adeta kanıtlamıştır.

Marka kurulurken sadece organik ya da doğal bir ürün markası standartlarında kalmamış kişisel sağlık ve bakım için en doğal çözümleri sunmaya yönelmiştir. Ped çeşitlerinin üretiminde doğal, organik materyallerden yararlanarak çevresel anlamda geri dönüştürülebilir standartlara önem vermiştir. Bu anlamda da diğer ped çeşitlerinden farkını ortaya koyabilmiştir. Natracare ped çeşitlerinin hiçbir çeşidinde parfüm, klor, plastik gibi içerikler söz konusu değildir. 

Markanın en dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmemiş olmasıdır. Natracare sadece kullanıcılarla birlikte hayvanlara ve doğaya da saygılıdır. USDA Organik sertifikasına da sahip olan marka bu anlamda organik içerik kullanımını da kanıtlamaktadır. 

Natracare Günlük Ped

Natracare’in ihtiyaca yönelik ped çeşitleri bulunuyor. En sık tercih edilenlerden bir tanesi günlük pedlerdir. Günlük pedler özel günlerin dışında kalan günlerde de kullanılabilen ped çeşitleridir. Kadınların hijyenik ve rahat bir şekilde günlerini geçirmelerine yardımcı olur.  Natracare Ultra Kanatlı Ped ise %100 organik pamuk sertifikasına sahiptir. Pedin ekolojik yapısı cilt dostu olmakla beraber pamuğun rahat nefes alması mümkündür. Az ya da orta şiddetteki özel günlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Bir diğer ped çeşidi olan Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped anatomik yapısı ve kanatları ile ultra konfor sağlamaya yardımcı olur. Yumuşak ve ipeksi bir yapıya sahip olduğundan kullanıcıya maksimumda konfor sağlamayı hedefler. Pratik ve hijyenik olan kanatlı ped kadınların yoğun günlerinde en büyük yardımcısı olmaktadır. Kanatlı ped sıvıyı içerisine hapsede bir yapıya sahiptir. Kadınların günlük yaşamda kendilerini ekstra güvende hissetmesine yardımcı olur. 

Natracare Ped fiyat

Natracare ped çeşitleri günlük konfor sağlamakla beraber kalitesi ile paralel bir fiyatla sunulmaktadır. Doğaya dost, organik içeriği ve ultra konfor sağlayan yapısı ile maliyetinin karşılığını en iyi şekilde vermektedir. Natracare günlük ped kullananlar üründen ne denli memnun kaldıklarını dile getiriyorlar. Sentetik koruyucu ve ağır kimyasallardan uzak tutularak üretilmiş olan pedler kadınların özel günlerindeki en büyük yardımcıları oluyor. Natracare ped çeşitlerini sitemizde en uygun ödeme koşulları ile bulabilirsiniz.
 

Natracare
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun