Kozmela.com

NEALS YARD

Neals Yard markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Neals Yard Bakım Ürünleri

Neals Yard markası 40 yılı aşkın bir süredir en iyi doğal ve organik, etik kaynaklı otlar, botanikler ve uçucu yağların gücünden yararlanarak dış güzellik ve iç sağlık arasındaki mükemmel dengeyi bulma adına yol almış köklü bir markadır. Markanın ürünleri, etik sağlık ve güzellik koleksiyonları yaratma adına öne çıkmaktadır. Neals Yard, cilt bakım ürünlerini ortaya çıkarmak için kimyasallardan arındırılmış doğanın bizlere sunduğu birbirinden önemli botaniklerden yararlanmıştır. İçeriğinde şifalı otlar ve uçucu yağlar bulunan cilt bakım ürünleri, tüketicilerin ihtiyaçlarını en doğal şekilde karşılamalarına yardımcı olmaktadır. Bu doğal dokunuş sayesinde marka iç güzellikle dış güzelliğin bir denge oluşturmasını sağlamaya çalışmaktadır.  

Markanın ürünleri içerisinde cilt maskesinden nemlendiriciye, tırnak bakım serumundan el yıkama jeline kadar oldukça geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Cildin ihtiyaç duyduğu bakımı organik içeriklerle, en doğal hali ile sağlamaya çalışan markanın ürünleri bu doğal yapısı nedeniyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı ciltlerin farklı ihtiyaçlarını giderme amacıyla geniş bir ürün skalası sunan marka kuru ciltten yağlı cilde, hassas ciltten karma cilde kadar her cildin ihtiyacını en iyi ve en doğal şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Esansiyel yağları içeren nemlendiriciler içeriğindeki buhur ve mür gibi bileşkelerle cildi canlı tutar ve yoğun bir nemlendirme sağlar. Neals Yard ürünleri klinik testlerden geçmiş olupdoğallığı kanıtlanmış ve tüketicilerin güvenle kullanabilmeleri için özenle formüle edilmiştir.

Neals Yard ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile online olarak anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun