Neoretin

Günümüzde Avrupa’da dermokozmetik alanda bir referans markası olan Cantabria Labs yenilikçi ve girişimci bir ruh ile yoluna devam etmektedir. Marka kendi alanında Portekiz, İtalya ve İspanya’da lider konumdadır. Kendisini insanların sağlığı ve yaşam kalitesini artırmaya adamış olan marka 80’den fazla ülkede yer etmektedir. Ayrıca Çin, Fas, Meksika, Portekiz ve İtalya gibi ülkelerde de yan kuruluşları bulunmaktadır. Bu anlamda kendi alanında uluslararası ve bir üne sahiptir.

Cantabria Labs üretim merkezleri yıllık 30 milyon üzerinde üretim ve dağıtım adına en yüksek kalite standartlarını sağlamaktadır. Bugün yenilikleri ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, 840’tan fazla çalışanı ve girişimci kapasitesi ile sağlık sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir. “Yaşamı Kutlayın” mottosunu benimseyen firma topluma iyi bir yaşam kalitesi sunma adına çalışmalarına devam etmektedir.

Neoretin Discrom Control Gel Cream

Cilt tonundaki eşitsizlikler pek çok nedenden ötürü kendisini gösterebilir. Ancak ton eşitsizliğindeki en büyük etken güneşe fazla maruz kalmaktır. Güneş ışınları her ne kadar faydalı olsa da fazlası ciltte pek çok olumsuz etki ortaya çıkarabiliyor. Ton eşitsizliği de bunlardan bir tanesidir. Ciltteki ton eşitsizliğinin farklı sebepleri de olabilir. Ancak sebebi ne olursa olsun ton eşitsizliği hem kötü bir görünüm ortaya çıkartmakta hem de cilt sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebeple cilt tipine uygun bir krem ile bu sorunun önüne geçmek yerinde olacaktır.

Neoretin Discrom Control Gel Cream içeriğindeki yoğun bileşenler ile güneşe fazla maruz kalmış ciltteki ton eşitsizliğini düzenlemeye yardımcı olur. Ciltte pürüzsüz ve eşit bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar. Yapısı gereği cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Uygulaması kolay etkisi uzun bu jel krem ile ciltteki tonu eşitlemek ve pürüzsüz canlı bir görünüm sağlamak mümkündür.

Neoretin Serum 30 ml

Serumlar cildi en iyi şekilde destekleyen yoğun içerikli cilt bakım ürünleridir. Ciltteki ton eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olurken daha eşit, canlı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Tıpkı krem gibi Neoretin Serum da cilde kolay bir şekilde nüfuz eder. Düzenli kullanımda ciltteki etkisi en kısa zamanda görülmektedir. Neoretin Discrom jel krem ile birlikte uygulandığında çok daha etkili bir sonuç elde etmek mümkündür.

Neoretin marka cilt bakım ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun