Kozmela.com

Nilera Sabun Çeşitleri ve Özellikleri

Nilera Sabunları ile Tanıştınız mı?

Yüz temizliğinde en sevilen sabun olan Nilera Sabunlar, cildinizi kurutmadan temizler. %100 Doğal bitkisel yağlardan hazırlanan sabunların içeriğinin %50’si ise gliserinden oluşmaktadır. Nilera sabunlar içeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildinizi kurutmadan nemlendirir.

Beş farklı sabun çeşidinden oluşan Nilera sabunlar, cilt tiplerine göre hazırlanmaktadır. Cilt tipleri için dört farklı seçeneği bulunan Nilera sabunların bir de bebeklerin hassas cildi için hazırlanmış bebek sabunu bulunmaktadır.

Nilera sabunları incelemek ve tek tıkla sipariş vermek için hemen tıklayın!

Hangi Nilera Sabununu Kullanmalısınız? Nilera Sabunu Çeşitleri ve Özellikleri

Nilera sabunlarının çeşitlerini inceleyelim;

  • Nilera Okyanus Sabunu: Nilera sabunları arasında en sevileni ve en çok tercih edileni Nilera okyanus sabunu! Yağlı ve siyah noktaya eğilim gösteren cilt tipleri için geliştirilmiştir. Dönem dönem cildinizde lokal sivilce problemi yaşanan ciltler için de önerilmektedir. Cildinizin nefes almasını sağlar. İçeriğinde gliserine ek olarak Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı bulunur. Palmiye yağı içerisinde yüksek E Vitamini bulunurken, Hindistan cevizi yağı ise nemlendirme özelliği ile cildinizin nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Nilera sabunları arasından en sevileni ve en çok tercih edileni okyanus sabunudur. Cildinizi kurutmadan temizleyen yapısı ile gün boyu yüzünüzü temiz ve fresh hissetmenize yardımcı olacaktır.

Nilera Okyanus Sabunu Nasıl Kullanılır?

Nilera sabunu günde 2 kez cildinize uygulayabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere cildinizde bekletmeden durulayarak kullanabilirsiniz.

  • Nilera Limon Sabunu: Çok fazla akne problemi yaşayan cilt tipleri için geliştirilmiş Nilera sabunudur. İçeriğinde bulunan Limon – sitrik asit sayesinde sivilcelerinizi kurutmaya yardımcı olur. Günlük olarak kullanabileceğiniz sabunu, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez cildinize uygulama yaparak kullanabilirsiniz. Güçlü bir içeriğe sahip olan Nilera Limon sabununu uygularken cildinizde bekletme yapmadan uygulama sonrasında hemen durulamalısınız.

  • Nilera Elma Sabunu: Pürüzlü ciltlerde, cilde canlılık katmak ve hücrelerin yenilenmesi ve ortaya çıkması için geliştirilmiştir. Elma içerisinde yer alan malik asit cilt hücrelerinin direnç kazanmasına yardımcı olur.

Nilera Elma sabununda da %50 gliserin bulunur ve gliserin cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur.

  • Nilera Bebek Sabunu: İçerisinde %60 oranında bulunan gliserin ile bebeklerinizin hassas cildini temizlemeyi ve nemlendirmeyi hedefler. Bebeklerin yumuşak cildine uygun bir üründür.

Nilera bebek sabunu, bebekler dışında yetişkinler tarafından da ilgi görmektedir. Yetişkinler için günde 2 kez kullanımı önerilir. Bebeklerin cildi için ise sabunu günde 1 kez uygulayabilirsiniz.

Nilera sabunu çeşitlerinin tümüne Kozmela’dan ulaşarak, uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan sabun çeşidi için tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Nilera sabunlarını incelemek için hemen tıklayın!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun