Kozmela.com

NUXE NUXELLENCE - ENERJİ VEREN ANTİ-AGİNG BAKIM SERİSİ

Nuxe Nuxellence - Enerji Veren Anti-Aging Bakım Serisi listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo
Kargo Bedava
Nuxe Nuxellence Super Serum [10] 30ml Nuxe Nuxellence Super Serum [10] 30ml 2150,00 TL 1720,00 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Nuxe Nuxellence - Enerji Veren Anti-Aging Bakım Serisi

Pek çok nedenden dolayı cilt yorgun düşebilir ve cilt kendisini salabilir, erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. Yaşam tarzı, stres, çevresel faktörler ya da genetik nedenlerden ötürü cilt olması gerektiğinden daha hızlı bir şekilde yaşlanma belirtileri ortaya çıkarabilir. Cildin kendisini toparlaması, sıkılık kaybının önüne geçilmesi, taze ve sağlıklı bir görünüme kavuşması ancak doğru ürün ya da ürünler kullanıldığı takdirde mümkün olacaktır. Nuxe ise birbirinden kaliteli ve etkili cilt bakım ürünleri ile cilde gereken desteği vermeye yardımcı oluyor.

Nuxe’un sunduğu Nuxellence serisi cilde bakım sağlarken aynı zamanda enerji vermeyi hedefliyor. Gün içerisinde yorulan cildin kendisine gelmesine ve canlanmasına katkıda bulunuyor. Serideki ürünlerin hedefi cildin yorgun görünümünü ortadan kaldırmak ve canlı, pürüzsüz bir forma kavuşturmaktır. Seri içerisinde hem genel cilde uygulanabilecek iki bakım kremi hem de göz çevresi için özel formüle edilmiş göz bölgesi bakım kremi bulunmaktadır.

Cildin dinlenebilmesi ve kendini toparlaması için en uygun zaman genellikle gecedir. Gece uygulanan doğru bir ürün ile ciltte arzu edilen görünümü yakalamak çok daha kolay olabilmektedir. Nuxe Nuxellence Detox Night - Anti Aging Etkili Gece Bakım Kremi gece yatmadan uygulandığında sabah canlı, aydınlık ve taze bir cilt ortaya çıkabilmektedir. Geliştirilmiş özel içeriği sayesinde gece cilt 2 kat daha fazla dinlenmektedir. %91 oranında doğal içeriklerle formüle edildiğinden cilde doğal bir dokunuş sağlar.

Yine aynı şekilde seri içerisinde bulunan Nuxe Nuxellence Eclat - Işıltı Veren Anti Aging Bakım Kremi yorgun cilde nüfuz ederek hızla toparlanmasına katkıda bulunur ve parlak, canlı bir görünüm oluşmasına yardımcıdır. Günlük bakım kreminden önce uygulanırsa etkisini 2 kat daha fazla arttırmaktadır. Cildi aydınlatmaya, ışıltı vermeye yardımcı olan bakım kremi %87 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Bu sebeple cilde doğal bir bakım sağlama imkânı sunar. Paraben gibi zararlı katkı maddeleri içermemektedir.   

Nuxe Nuxellence Göz Kremi

Göz bölgesi yaşlanma belirtilerinin en çok kendisini belli ettiği yerdir. Bu bölgedeki deri ince olduğundan çizgi oluşumları görülebilir. Göz bölgesi yaşlanma belirtileri açısından en merkez noktalardan bir tanesidir. Bu sebeple doğru ürün ile desteklenmesi gerekir. Nuxe Nuxellence Ultra Contour Des Yeux - Göz Bölgesi Bakım Kremi bu bölgenin düzenlenmesine yardımcıdır. İçeriğinde bulunan gelincik, sığırdili, çarkıfelek cilde destek verir. Enerji verici özelliği göz çevresini aydınlatmaya, canlandırmaya ve pürüzleri gidermeye yardımcı olur.

 Nuxe Nuxellence serisindeki ürünlere Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun