Kozmela.com

ORGANİC NATURAL COLORS

Organic Natural Colors markasında 21 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Organic Natural Colors Bitkisel Saç Boyası

ONC Kozmetik, "güzellik kazanılırken, sağlık kaybedilmemeli" felsefesi ile 2004 yılında Organic Natural Colors ürünlerini Türk tüketicisinin beğenisine sunmuştur. Organik içerikli kalıcı saç boyası olan Organic Natural Colors, yine organik içerikli ve saç renginin solmaması için tuz içermeyen Organic Natural Care markalı bakım ürünleri ONC Kozmetik tarafından üretilmektedir.

Tüketicilerin güzellik – sağlık ikileminde kalmamaları, saç kozmetiği ürünleri kullanarak elde etmek istedikleri sonuçları eksiksiz, hatta beklentilerinin ötesinde almaları ve bu sırada sağlıktan ödün vermemeleri ONC Kozmetik’in en öncelikli hedefidir.

ORGANİC NATURAL COLORS SAÇ BOYALARI

Organic Natural Colors saç boyaları organik içerikli ve kalıcıdır. Bu özelliği ile tüketicilere sadece bitkisel olmaktan çok daha fazla sağlık sunar. Boyanın içeriğinde kullanılan bitki ve meyveler, organik tarım şartlarında yetiştirilmiş ve organik ürün olarak sertifikalandırılmıştır. Organic Natural Colors kalıcı saç boyaları, sertifikalı organik ürünler olan soya fasulyesi, aloe vera, hindistan cevizi, mısır, palmiye fıstığı, buğday yağı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, E ve C vitaminlerini içermektedir.

 

Canlı, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşmak için Organic Natural Colors saç boyalarına Kozmela'dan ulaşabilirsin.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun