Kozmela.com

Organik Bahçe

Ülkemizdeki organik tarım pazarındaki lider markalardan bir tanesi olan Organik Bahçe 4 farklı ar-ge projesi ile tüketicilere doğal ürünler sunmaktadır. Tübitak tarafından projeleri ile başarı ödülüne layık görülmüş olan marka organik hazır çorba, glüten içermeyen organik makarna, yumurta, sebze püresi ve daha pek çok doğal ürünü tüketicilerine sunmaktadır. Marka, Organik Bahçe çiftlik işletmesi başarıyla bitirdiği AR-GE projeleriyle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ülkemizde organik sebze meyve denildiğinde ilk akla gelen markaların başında Organik Bahçe gelmektedir. 

Organik Bahçe Ürünleri

Organik ve doğal beslenmeye özen gösteren herkesin yakından bildiği bu marka geniş ürün yelpazesi ile her damak zevkine hitap etmektedir. Herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilen organik besin ürünleri küçük büyük herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle geniş ürün yelpazesi ile öne çıkan marka her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. 

Organik Bahçe hem yetişkinler hem de bebekler için doğal ürünler üretmektedir. Bebekler için özel olarak üretilmiş olan yulaf ezmesi ise prebiyotik bileşenler ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca bebeklerin bağışıklık sistemini de desteklemeye yardımcı olur. Organik bebek ürünleri içerisinde irmik, pirinç unu, mısır unu gibi daha pek çok besleyici doğal ürün bulunuyor. Bunların her biri içeriğindeki doğal bileşenler ile bebeğin beslenmesinin yanı sıra sağlığını da destekleyen ürünlerdir.

Organik Bahçe Çeşitleri

Organik Bahçe, organik glütensiz ürün çeşitleri sunmaktadır. Tatlı için un karışımı, tuzlu mamuller için un karışımı, ekmeklik un karışımı, glütensiz domates çorbası gibi birbirinden farklı ve lezzetli seçenekler sunmaktadır. Markanın bağışıklığı destekleyen ürünleri de bulunmaktadır. Örneğin Organik Healthbomb içeriğindeki organik keçiboynuzu pekmezi, elma suyu konsantresi, organik propolis, organik zencefil, C vitamini, karahindiba ekstresi, organik bal gibi doğal bileşenler ile sağlığı en iyi şekilde desteklemektedir.

Markanın ürünleri içerisinde bulunan Organik Ruşeym de hem metabolizmaya hem de sağlığa faydalı özellikleri ile bilinmektedir. Üretimi esnasında buğdayın işlenerek una dönüştürülmesi, özel ayrıştırma yöntemi ile yapılmaktadır. Bu işlem neticesinde 1 ton buğdaydan sadece 1 kilo rüşeym elde edilmektedir. 

Organik Bahçe ürünleri büyük bir titizlikle üretilmektedir. Hiçbir değer kaybı yaşamadan tüketicilere ulaşan organik ürünler sağlığa desteği ve lezzetli içeriği ile yediklerine dikkat edenler için oldukça idealdir. Organik Bahçe diğer organik markalar gibi ürünlerini çok yüksek bir fiyattan satmamaktadır. Bu anlamda herkesin bu organik ürünlerden faydalanmasını amaçlamaktadır.  

Organik Bahçe, doğal içeriklere sahip ürün tüketmek isteyenler için geniş bir seçenek sunmaktadır. Farklı gramaj ve paketlerde sizlere sunulan bu ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. İsterseniz tek isterseniz set şeklinde de bu ürünlerden almak mümkündür. Set şeklinde alacağınız ürünler hem daha çeşitli hem de daha uzun kullanıma sahiptir. 

Birbirinden lezzetli Organik Bahçe ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Doğal beslenmenin doğru markalarından bir tanesi olan Organik Bahçe’nin ürünlerini sitemizden kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Organik Bahçe
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun