Kozmela.com

Orjena

Kozmetik markası Orjena, 2009 yılında kurulan Wannabe Cosmetic Co. Ltd. bünyesinde yer almaktadır. Firma kozmetik, cilt bakım ve makyaj ürünleri ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Wannabe Cosmetic Co. Ltd. Güney Kore merkezlidir ve ürünlerini Kore’de üretmektedir. Kozmetikte Güney Kore trendinin en iyi örneklerinden bir tanesidir. 

Orjena Kore Kozmetik

Bilindiği gibi Güney Kore cilt bakım konusunda günümüzde en çok ilgi duyulan ülkelerden bir tanesidir. Çünkü Güney Kore cilt bakım konusunda dünya genelinde başarılı markalar çıkarmaktadır. Doğal öz ve içeriklerle formüle edilen cilt bakım ürünleri gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve popülerliğini hız kesmeden artırmaktadır. Popülerliğini dünya geneli ile birlikte ülkemizde de koruyan markalardan bir tanesi de Orjena’dır.

Orjena markası farklı cilt tipi ve cilt sorunlarına yönelik ürünler ortaya koymaktadır. Serum, yüz yıkama jeli, temizleyici köpük gibi ürünler markanın ürün yelpazesinde öne çıkmaktadır. Bilindiği gibi serumlar içeriği yoğunlaştırılmış cilt bakım ürünleridir ve cilt üzerinde hızla etkisini göstermektedir. Markanın serumlarından bir tanesi olan Orjena Vitamin C Bright Intensive Serum özellikle ciltte leke ve ton dengesizliği yaşayanlar için idealdir. 

İçeriğindeki yoğun bileşenler ile cilt tonunu dengelemeye yardımcı olurken aynı zamanda cildi pürüzsüzleştirmeye ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya destek olur. Markanın bir diğer ürünü olan Orjena Greyfurt Özlü Yüz Yıkama Jeli içeriğindeki greyfurt özü içerikli köpük ile cildi nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Cildin hem pürüzsüz görünmesine hem de nemlenmesine katkıda bulunur. Tüm cilt tipleri için uygun olduğundan herkes rahatlıkla kullanabilmektedir. 

Orjena Muz Özlü Yüz Temizleyici Köpük zengin köpüğü sayesinde cildi yumuşak, hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Cildi kurutmaz ve nemlenmesine katkı verir. Ayrıca tüm cilt tiplerine uygun olduğundan yine herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Güney Kore’nin sevilen cilt bakım markalarından Orjena ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun