Kozmela.com

Ots Organik

OTS organik 1986 yılında kurulmuş ve adından da anlaşılacağı üzere organik ürünlerini tüketicilerle buluşturan bir markadır. Verimli ovalardan, güneş gören yamaçlardan toplanan doğal ürünleri insanlara sunan marka kendi alanında ürün çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. 

Kaliteli ürünlerini makul fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı amaçlayan firma herkesin organik gıdalardan faydalanması gerektiğine inanmaktadır. Markanın tüm ürünleri sertifikalıdır. OTS Organik ürünlerden herkesin faydalanması gerektiğine inanan marka mümkün olduğu kadar yerel ve küçük işletmelerden seçmeye çalışmaktadır. Bu anlamda geniş bir kitleye ürünlerini sunabilmektedir.  

OTS Organik Satış Noktaları

OTS organik markasının çok geniş yelpazede ürünleri bulunmaktadır. Markanın bakliyat, un, makarna, bal, domates, sirke, sağlıklı atıştırmalık gibi zengin ürün çeşitlerinin tamamı organik ve doğaldır. OTS Organik bakliyat kategorisinde bulunan kuru fasulye, nohut, mercimek, bulgur, pirinç, mısır, keten tohumu gibi ürünler hem lezzetli hem de doğaldır. Bu sayede tüketiciler sağlıklı bir yemeğin tadını çıkarabilmektedirler. Organik un ile üretilen makarnalar ise farklı sos çeşitleri ile sofraların en lezzetli yiyeceklerinden oluyor. Tel şehriye ya da arpa şehriye ile ise sıcak, lezzetli çorbalar yapılabilir ve ikram edilebilir. 

Sağlıklı atıştırmalıklardan olan kuru meyve ve kuruyemiş çeşitleri ise her an el altında olan lezzetli ürünlerdir. Evde, okulda, işte ya da dışarıda gezerken bile bu sağlıklı atıştırmalıklardan tüketilebilir. OTS Organik kuru meyve ve kuruyemiş çeşitleri çantada, cepte rahat bir şekilde taşınabildiğinden her yerde yeme imkânına sahiptir. Hem gençlerin hem de yetişkinlerin keyif alarak tükettiği bu gıdalar OTS Organik kalitesi ile insanlara ulaşmaktadır. 

Kahvaltının olmazsa olmazı zeytin çeşitleri ve yemeklere lezzet katan zeytinyağı çeşitleri de yine markanın organik ürün çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Her yemekte keyifle kullanılabilecek zeytinyağı ile yemeklere hiç olmadığı kadar farklı lezzetler kazandırabilirsiniz. OTS Organik ürün çeşitleri arasında bulunan ay çiçek yağı ile de salatalarınıza farklı lezzetler katabilirsiniz. Markanın yağ çeşitlerinden dilerseniz büyük teneke boy dilerseniz daha küçük cam şişe ya da plastik şişe boylarından satın alabilirsiniz. Kullanım sıklığınıza göre dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Kahvaltılarda tüketilen zeytin çeşitleri ise hem siyah hem de yeşil olmak üzere iki şekilde de organik bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Taze ve lezzetli zeytin çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kahvaltıların olmazsa olmazı zeytinler organik ve doğal olarak çok daha lezzetlidir. Süt ürünlerinde ve yumurtada da organikten şaşmayanlar için markanın peynir, yumurta ve sütleri bulunmaktadır. Günlük taze olarak tüketilen bu ürünler sağlıklı olduğundan ötürü insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Birbirinden faydalı içerikleri ile bilinen karadut, domates ve nar suyu organik farkıyla masalara gelmektedir. Hem lezzetli hem de insan sağlığı için son derece faydalı olan bu organik su çeşitleri küçük büyük herkesin ortak zevki oluyor. OTS Organik ürünlerini sitemizde daha detaylı inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile online olarak sipariş verebilirsiniz.
 

Ots Organik
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun