Kozmela.com

PASSİFLORA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Passiflora Kapsül

2007 senesinde kurulan Farmavita İlaç insanların yaşam kalitesini yükseltme amacıyla gıda takviye çeşitleri geliştirmektedir. İnsanların hastalığa yakalanmaması ya da hastalık sürecinde daha az sağlık sorunları yaşaması ve genel sağlığın korunabilmesi adına ürünler sunmaktadır. Firma, “Gıda takviyeleri” alanında dünyanın önde gelen üreticileri ile işbirliği içerisindedir. Dünyanın önde gelen gelişmiş ülkeleri yıllardır insanlar tarafından güvenle kullanılan takviye gıda çeşitlerini kullanmaktadır. Farmavita İlaç ise 2009 senesinde Avrupa2nın önde gelen gıda takviyesi üreticisi Pharma Nord ile anlaşmış ve Türkiye’deki satış-pazarlama sorumluluğunu üstlenmiştir.

Firma, 2016-2017 yılları arasında Unilever ve Kimberly Clark’ın eczane kanalındaki tek yetkili satış ve dağıtım sorumluluğunu da kendisi almıştır. Eczaneler aracılığı ile Türk halkının yaşam standardını yükseltecek ürünler sunmaya devam etmiştir. Etik değerlerden taviz vermeden yoluna devam eden firma Türkiye genelinde uzman kadrosu ile doktor ve eczacılar arasında güvene dayalı bir hizmet ağı kurmuştur. Topluma karşı sorumluluğunun farkında olan Farmavita İlaç güvenilir ve kaliteli ürünler ile insanları buluşturmaya devam etmektedir.

Passiflora ne işe yarar

Firmanın markalarından bir tanesi olan Passiflora diğer takviye gıdalarda olduğu gibi insan vücudunun ihtiyaç duyduğu birtakım bileşenleri tamamlamaya yardımcı olur. Bir ilaç olmamakla beraber insan vücudunun normal beslenmede yeteri kadar alamadığı bileşenleri desteklemeyi hedefler. Bu anlamda vücudun ihtiyacının karşılanmasına bir yardımcı olarak düşünülebilir. Passiflora sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Passiflora piyasada sıvı, kapsül ya da ekstre formları ile insanlara sunulmaktadır. Bununla beraber kurutulmuş çiçek ya da yağ olarak da bulmak mümkündür. Gıda takviyesi olarak kapsül ya da sıvı formlarda kullanılmaktadır.

Passiflora gıda takviyesini Kozmela’da inceleyebilir ve en uygun ödeme koşuluyla aynında siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun