Kozmela.com

PEDİGREE

Pedigree markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Pedigree

1911 senesinde kurulan Mars Incorporated sakız, şeker, çikolata gibi ürünlerin yanı sıra kedi ve köpek maması ürünleri de üretmektedir. Pedigree ise bünyesinde bulunan köpek maması markalardan bir tanesidir. Merkezi Amerika’da bulunan firma Amerika’nın en büyük şirketlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Firmanın markaları bugün dünyanın dört bir yanında tüketiciler tarafından oldukça iyi bilinmektedir. Pedigree köpek maması çeşitlerinde oldukça iddialı olmakla beraber köpek sahiplerine hem ekonomik hem de besleyici mamalar sunmaktadır.  

Pedigree mama

Evcil hayvanlar arasında bulunan kedi ve köpekler için günümüzde pek çok mama çeşidi bulunuyor. Bir köpek maması markası olan Pedigree birbirinden lezzetli ve doyurucu içeriğe sahip köpek maması çeşitleri ile hayvan severlerin favori markalarından bir tanesidir. Pedigree markasının köpek konserve maması çeşitlerinin yanı sıra kuru mama ve bisküvi çeşitleri de bulunmaktadır. Pedigree, köpek maması anlamında oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu ürünlerin hemen hepsinde köpeğin yeterli derecede besin almasını sağlayacak içerikler yer almaktadır. Köpeklerin yaşı, büyüme evresine uygun olarak tercih edilecek Pedigree mamaları kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.  

Evcil hayvan olarak köpek besleyenler, köpeğinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilmektedirler. Köpeğin yemek ihtiyacını gidermek, gereken vitamin ve proteini almasını sağlamak köpek malaları ile mümkün olmaktadır. Pedigree köpek mamaları besleyici özellikleri ile hayvan severlerin favorisi olmaktadır. Marka, son teknolojik üretim süreçleri ile köpek mamalarını üretmektedir. Markanın kuru köpek mamaları köpeğin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak şekilde formüle edilmektedir. Köpek sağlığını düşünen marka, bu anlamda ürettiği mamalarda güvenli gıda örnekleri sunmaktadır. 

Pedigree köpek mamaları pek çok farklı hayvansal ve bitkisel içeriklerle üretilmektedir. Pedigree kuru mamalar içeriğinde pek çok farklı besin değerine sahip ürünlerle geliştirilmektedir. Yağ, mineral, protein ve en önemlisi vitaminler ile bu mamalar köpeklerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Köpeğin yaş ve cinsine göre seçilecek mamalar ile köpeğin ihtiyacını kapsamlı bir şekilde gidermek mümkündür. Pedigree mamaları köpeğin hem bedensen hem de zihinsel gelişiminde önemli rol oynayan pek çok bileşeni içermektedir. İçeriğindeki önemli bileşenler köpeğin kas ve kemiklerini geliştirmekle beraber bağışıklık sistemine de destek olmaktadır. 

Pedigree köpek maması çeşitleri çeşitli aromalarla renklendirilmiştir. Bu da mamaları çok daha lezzetli hale getirmektedir. Pedigree kuru mamaları hem yavru hem de yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun olarak farklı farklı üretilmektedir. Yetişkin köpekler daha çok kırmızı ve beyaz et türevi gıdalara ihtiyaç duyarlar. Pedigree et aromalı köpek maması çeşitleri bu anlamda farklı çeşitleri ile tüketiciye seçenekler sunmaktadır. Bunun yanında bitkisel özlerle formüle edilmiş köpek maması çeşitleri de yine markanın çatısı altında sunulmaktadır. 

Pedigree içerisinde sadece et değerleri kullanılarak üretilmiş köpek mamaları ile bitkisel ve etsel besinlerle formüle edilmiş farklı farklı ürün çeşitleri sunmaktadır. Bu anlamda farklı farklı zevklere hitap etmekte ve köpekler keyifle mamalarını tüketmektedir. Pedigree köpek maması çeşitleri farklı ihtiyaçlara da hitap etmektedir. Örneğin besin değerleri bakımından zengin olan bu mamalar köpeklerin hızlı iyileşmesine de katkıda bulunmaktadır. 

Köpeğin sağlıklı tüylere sahip olmasında tükettiği gıdaların önemli bir rolü vardır. Sağlıklı gıdalarla beslenen bir köpeğin tüyleri yumuşak, canlı ve parlak olur. Pedigree kuru mama çeşitleri köpeğin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunduğundan bu açıdan da fayda sağlayabilmektedir. Eğer daha önce hiç mama almamışsanız bir veterinere danışarak veterinerin tavsiye ettiği değerler doğrultusunda mama alabilirsiniz. Pedigree mama kutularının üzerinde en ince ayrıntısına kadar besin değerleri yazmaktadır.   

Pedigree köpek maması bu denli çeşitli olduğu için köpeğin de doğru beslenmesi mümkün olmaktadır. Yaşına, cinsine ve ihtiyacına uygun köpek maması alındığı takdirde köpeğin beslenme ve büyüme sürecine de katkı sağlanmış olunacaktır. Pedigree köpek maması çeşitleri gramajına ve çeşidine göre değişmektedir. Fiyatları da bu anlamda değişmektedir. Farklı gramajlara sahip köpek mamaları ister günlük ister daha uzun süre gidecek kiloluk şekilde satın alınabilir. 

15 kiloluk Pedigree mama çeşitleri uzun vadede köpeğin ihtiyacını karşılamak isteyen hayvan severler için idealdir. Ancak bunun yanında ufak boylardan tercih ederek birkaç günlük tüketim de sağlanabilir. Bu tamamen kişinin bütçesine ve köpeğin ihtiyacına göre değişebilen bir durumdur. Pedigree mamaları hijyenik koşullarda üretilmektedir. Bu anlamda hayvan severler güven içerisinde alıp köpeklerini besleyebilirler. 

Pedigree Yavru Köpek Maması

Pedigree markasının yavru köpekler için özel olarak ürettiği Pedigree yavru köpek maması kolay sindirilebilir niteliktedir. Bu sayede köpekler zorlanmadan rahatlıkla mamalarını tüketebilmektedir. İçeriğinde kümes hayvanı ya da pirinç bulunan lezzetli mama çeşitleri yavru köpeklerin de oldukça hoşuna gitmektedir. A, E ve D3 gibi önemli vitaminleri içerisinde barındıran mamalar köpeğin sağlıklı gelişimi açısından büyük katkı sağlamaktadır. 

Pedigree köpek mamaları sığır etli ve sebzeli içeriği ile pek çok ırktan köpeğin damak tadına uygundur. Hem hayvansal hem de bitkisel içeriklere sahip bu mama çeşitleri ile ister yavru ister yetişkin fark etmeksizin köpekler sağlıklı bir şekilde beslenebilmektedirler. Pedigree köpek maması çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve ihtiyacını olan gramajdaki köpek mamasını online olarak sitemizden uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun