Kozmela.com

PERSPİ-GUARD

Perspi-Guard markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Perspi-Guard

Perspi – Guard, terleme problemi yaşayan ve aşırı terleme sebebi ile günlük hayatında rahat edemeyenler için tasarlanmış kişisel bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Dünya nüfusunun yaklaşık %40’ı aşırı terleme ve koku problemi yaşamaktadır. Şiddetli şekilde yaşanan aşırı terleme durumları klinik olarak Hiperhidroz tanımıyla ifade edilmektedir. Aşırı terleme bir yetişkinin vücudundaki tüm bölgelerde etkisini gösterebilir.

İngiltere’nin 1 Numaralı ter önleyici ürünlerine sahip marka, terleme ve koku önleme ürünlerini kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak çeşitlendirmektedir.

  • Perspi Guard Maksimum Güçte Ter Önleyici
  • Perspi Guard Vücut Şampuanı
  • Perspi Rock %100 Doğal Deodorant

Perspi Guard ürünleri normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur ve koltuk altı, el ve ayak gibi sorunlu alanlara uygulandığında cilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Perspi ter önleyici ürünler Avrupa Kozmetik Direktiflerine ve standartlarına uygun bir şekilde ISO 9001 / GMP koşullarına harfiyen uyularak üretilmiştir. Ürünün etkinliği ve güvenirliği bağımsız uzmanlarca dermatolojik olarak (alerji/cilt reaksiyonu) test edilmiştir. İngiltere’den Sağlık Bakanlığından onaylı olarak ithal edilmektedir.

Perspi-Guard ürünlerine Kozmela.com üzerinden ulaşarak siparişinizi tek tıkla kolayca oluşturabilirsiniz.

 

Perspi-Guard
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun