Kozmela.com

PETİTE MAİSON

Petite Maison markasında 12 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Petite Maison

38 yıllık tecrübeli bir ekip ile 2010 senesinde kurulan BFF Kozmetik bu alanda yenilikçi ürünler tasarlamak, üretmek ve pazarlamak üzere yola çıkmıştır. Toplamda 10 bin metrekare üretim tesisine sahip olan firma bu çatı altında AR-GE, satın alma, ithalat, ihracat, depolama, pazarlama, reklam çalışmalarını yürütmektedir. Üretim tesisi İstanbul Tuzla’da Kimya Sanayicileri Organize Sanayisinde yer almaktadır. Firma PIELOR markası adı altında kozmetik pazarına girmiştir.

Pielor markası altında 27 kategori vardır. Bu 27 kategoride ise 300’ü aşkın ürün yer almaktadır. Cilt, saç, güneş, vücut, bebek ve parfümeri olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kendi markasına sahip olan BFF kozmetik aynı zamanda uluslararası markalar için Private Label projelere imza atmaktadır. Firma ihracat yaptığı ülke sayısını ise günden güne artırmaktadır. Başta Orta Doğu ülkeleri, Amerika, Almanya, İtalya, Bulgaristan, İngiltere ve Fransa olmak üzere 100’den fazla ülke ile ihracat gerçekleştirmektedir.

Firmanın markalarından bir tanesi olan Petite Maison oyulabilir maske, peeling jel, micellar temizleyici, tonik, bakım kremi, tüy dökücü krem, yüz temizleme jeli, kil maskesi gibi pek çok ürünü ile bu alanda ihtiyacı olanlara kaliteli ürün çeşitleri ile yardımcı olmaktadır. Ürün serisi içerisinde yer alan kömürlü kâğıt yüz maskesi içerdiği kömür tozu sayesinde ciltteki toksik maddeleri söküp atmaya yardımcı olur. Ciltteki yağ oranını dengelemeye katkı sağlar ve ciltte sağlıklı, pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Makyaj ve cilt temizliğinde kullanılan micellar temizleyici cildi etkili bir şekilde kirlerden arındırırken cilt tonunu eşitlemeye de yardımcı olur. İçeriğindeki pembe greyfurt cildi çevresel faktörlere karşı en iyi şekilde koruma desteği sağlar. Pembe kil maskesinin ise içeriğinde A, E ve F vitaminleri vardır. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken cildi nemlendirmeye de katkı sağlar. Cildin beslenmesine yardımcı olurken pürüzsüz, ipeksi bir görünüm ortaya çıkmasını sağlar.

E vitaminli peeling jel ciltteki makyaj kalıntılarını en iyi şekilde temizlerken nem tutma özelliği sayesinde ciltte canlı ve aydınlık bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Petite Maison’ın tüm ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun