Kozmela.com

PHYSİCİANS FORMULA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Physicians Formula Makyaj Ürünleri

Mineral makyaj ürünleri ile cildinizi buluşturan Physicians Formula markası Kozmela’da yerini alıyor.

Tüm kadınların makyaj ihtiyaçlarını karşılayan marka kurulduğu yıldan itibaren mineral içerikli, kaliteli ve cilde yararlı ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Kadın güzelliğini doğal ürünlerle ön plana çıkaran Physicians Formula cilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanan ürün gamı ile tüketiciler tarafından tercih edilen bir marka olmuştur.

Physicians Formula kullananlar;  fondöten, pudra ve BB krem gibi ten makyajı ürünlerine öncelik vermektedir. Sebebini inceleyecek olursak ten makyajı cilt sağlığı ve pürüzsüzlüğü için son derece önem taşımaktadır.

Physicians Formula BB krem çok amaçlı formülü sayesinde cildi nemlendirirken, eşit renk tonu sağlamaya yardımcı olur ve cildinizi makyaja hazırlar. BB krem sonrası üzerine uygulayacağınız pudra,  canlı ve pürüzsüz görünüme kavuşturarak makyajınızın kalıcılığını gün boyu koruyacaktır.

Kişinin güzelliği, sağlığı ve estetik ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen markanın ürünlerini Kozmela’da bulabilir, dilediğinize avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Physicians Formula
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun