Kozmela.com

Phyto İşlem Görmüş Boyalı Saç Tipleri Bakım Ürünleri

Kişilerin saç yapısı birbirinden farklı olabilir ancak saç problemleri aynıdır. Bazen genetik faktörler bazen çevresel faktörler nedeni ile saçlar çok daha hassasiyet gösterebilir. Her saçın ihtiyacı farklıdır. Özellikle çevresel faktörler nedeni ile oluşan olumsuz etkiler saça göre farklılık gösterebilir. İnce yapılı, çabuk yıpranan saçlar çok daha özenli bakım gerektirir. Bu tip ince yapılı saçlarda kayıplar çok daha fazla olabilir. Bunun için alınacak tedbirlerin başında doğru ürünü kullanmak geliyor.

Doğru ürünü kullanmamak pek çok ciddi saç sorununa neden oluyor. Bu sebeple saç bakım ürünü seçerken de dikkatli olmak gerekiyor. İçeriği doğal ürünler hassas saçlar için çok daha destekleyici oluyor. Bu nedenle kimyasal içerikli ürünler yerine bakım ürünlerinde doğal içerikli ürünlere yönelmek çok daha olumlu sonuçlar verecektir.

Yüzyıllardır insanlar cilt ve saç bakımları için doğadan faydalanmaktadır. Doğanın gücünün farkına varan insanlar insana en faydalı ürünleri de bu doğal kaynaklardan meydana getirmektedirler. Phyto markası özellikle doğal bileşenleri ile saç konusunda yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkaran ürünler sunmaktadır. Pek çok farklı saç tipi için pek çok farklı seri sunan Phyto saç konusunda etkili çözüm aryanalar için oldukça ideal ürünler ortaya çıkarıyor.

Phyto Phytomillesime Beauty Konsantre Spray

Bunlardan bir tanesi olan Phyto Phytomillesime Beauty Konsantre Spray saçın ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı oluyor. Saça hem etkili bir bakım sunuyor hem de güçlenmesine katkı sağlıyor. Özellikle boya ve işlemler sonucunda yıpranan saçlar için oldukça ideal bir çözüm sunuyor. Yıpranmış saçların yeniden canlanması ve ışıl ışıl parlaması adına Phyto’nun sunduğu bu sprey form oldukça kullanışlı. İçeriğindeki bitkisel özler ile saçlara yoğun bir nem desteği sağlıyor ve boyalı saçlardaki renk tonunu uzun süre korumaya yardımcı oluyor.

Phyto Phytomillesime Renk Canlandırıcı Maske

Saç bakımında en etkili ürünlerden bir tanesi hiç şüphesiz saç maskeleridir. Phyto bu konuda doğanın gücünden faydalanıyor ve bitkisel içerikli son derece etkili bir ürün sunuyor. Boyalı ve işlem görmüş saçlar için özel olarak geliştirilmiş bu maske saçları canlandırmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki bileşenler sayesinde saç rengini canlandırır. Makadamia yağı ise saçların nemlenmesine katkı sağlar. Saçlara yumuşaklık kazandırır ve doğal bir parlaklık sağlamaya yardımcı olur.

Phyto Phytomillesime Temizleyici Bakım Kremi

Seri içerisinde boyalı ve işlem görmüş saçlara gerekli bakımı sağlayan bir diğer ürün ise Phyto Phytomillesime Temizleyici Bakım Kremidir. Boyalı saçların nazikçe temizlenmesini sağlayan bu krem bitkisel içeriği sayesinde saç rengini canlandırmaya yardımcıdır. Saçın günlük ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya destek verir. Bu sayede daha canlı ve parlak saçlara kavuşmak mümkün olur.

Phyto Phytomillesime Renk Canlandırıcı Bakım Şampuanı

Boyalı, işlem görmüş saçlardaki yıpranma ve cansızlığı ortadan kaldırmaya yardımcı olan bakım şampuanı hem saç derisini hem de saç tellerini nazik bir şekilde temizler. İçeriğindeki Alp yıldızları çiçeği saçın renginin solmasına karşı etkili bir destek verir. Ela ağacı meyvesi ve çiçeği ile hibisküs çiçeği saçları boya sonrasında yumuşaklık ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Çevresel faktörlere karşı saçı en iyi şekilde destekler.

 

 

Phyto İşlem Görmüş Boyalı Saç Tipleri Bakım Ürünleri
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun