Kozmela.com

PHYTOKERATİNE YIPRANMIŞ VE ZAYIF SAÇ TİPLERİ

Phytokeratine Yıpranmış ve Zayıf Saç Tipleri listesinde 18 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Phytokeratine Yıpranmış ve Zayıf Saç Tipleri

Kuru saçlara sahip olanların en büyük sorun yaşadığı durum nemsizliktir. Nem eksikliği demek saçların çok daha kırılgan olması demektir. Kışın ve yazın hava değişimlerine maruz kalan saçların nem oranı da ciddi şekilde düşer. Kuru ve kırılgan saçlar kozmetik olarak hoş bir görünüm ortaya çıkarmadığı gibi kişinin de moralini bozmaktadır. Bu problemin üstesinden gelmenin yolu ise saça gerekli nemi sağlamaktır. Kişinin saç tipini iyi bir şekilde tanıması ve saç tipine uygun nem sağlayan ürünleri kullanması bu noktada önemlidir. Phytokeratine ürünler ise saçın ihtiyaç duyduğu nemi karşılamaya yardımcı olur.

Phytokeratine Nedir?

Saç bakımı söz konusu olduğunda öne çıkan markalardan bir tanesi olan Phyto’nun tüm saç problemlerine uygun ürünü bulunmaktadır. Kendi hijyen laboratuvarlarında formüle edilen ürünler ile insanların saç sorunlarına çözüm sunan Phyto kuru ve kırılgan saç sorununa da uygun ürünler sunuyor. Bunlardan bir tanesi kuru, kırılgan ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş maske olarak kullanılan Phytokeratine Extreme’dir. Seri içerisinde hem maskesi hem de şampuanı bulunmaktadır. Maske saçları kökten uca beslerken canlanmasına da yardımcı olmaktadır.

Phytokeratine Extreme

Bu maskenin içeriğinde bitkisel keratin ve 18 amino asit bulunmaktadır. İçeriğindeki keratin saçın doğal yapısında bulunan keratine en yakın olanıdır. Bu sayede saç tellerine derinlemesine işler ve saçın canlanmasına, yapılanmasına katkıda bulunur. Phytokeratine extreme maske kremsi yapısı ve içeriğindeki %85 doğal aktif güçlendirici etkisi ile saçlara ağırlık yapmadan nemlendirmeye ve ışıltılı kalmasına katkı sağlar. Sapote yağı ve omega 6 ve 9 yağları saçın lipit yapısını güçlendirmeye katkı verir. Phytokeratine Extreme kullananlar kısa bir sürede saçlarındaki etkili sonuçlarına bizzat tanık oluyorlar.

Phytokeratine Şampuan

Phyto Phytokeratine Extreme şampuan saçı nemlendirme ve onarmaya katkı sağlaması için geliştirilmiştir. Saçlarda ipeksi bir yumuşaklık sağlar. İçeriğinde sülfat bulunmayan şampuanda %95 oranında doğal içerik bulunmaktadır. Kuru, yıpranmış ve kırılgan saçları nazikçe temizler ve güçlenmesine katkı sağlar. Kuru saçlara hem ihtiyacı olan nem sağlanmış olur hem de daha canlı, ışıl ışıl bir görünüm kazanır.

Phytokeratine Serum

Seri içerisindeki bir diğer ürün olan Phytokeratine serum da bakımı tamamlayıcı niteliğindedir ve kurumuş, canlılığını ve nemini kaybetmiş saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki İpek peptikleri ve Brezilya palmiye yağı kompleksi ile formüle edilmiş olan bu serum zayıflamış saçların tellerini canlandırarak ipeksi bir görünüm sağlar.

Serumun en önemli özelliği saça kökten uca kadar bakım sağlamasıdır. İçeriğinde seramidler vardır ve bu önemli bileşenler saçın dış tabakasını yeniden düzenler ve pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Masaj yaparak kullanılan bu serum sonunda durulama da gerekmiyor.

Özellikle kuru, yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçlar için ideal olan Phytokeratine serisi birbirini destekleyici ürünlerden oluşmaktadır ve kullanmaya başladıktan sonra en kısa sürede etkisini göstermektedir.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun