Play Doh Setleri

Play doh oyun hamurları çocukların eğlenceli saatler geçirmesine ve yaratıcı etkinlikler yapmasına yardımcı olur. Tek tek ya da set olarak hazırlanan play doh oyun hamurları ile sizler de çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Play Doh setleri arasında çocukların vazgeçilmezlerinden olan ve çok satan oyun setleri bulunmaktadır. Play doh sihirli fırın ve Play doh kitchen en çok sevilen oyun hamuru setlerinin başında gelmektedir.

Oyun hamuru setleri, çocukların yaratıcılığını, el becerilerini geliştirmektedir. 2 – 3 yaş ve üzeri olarak hazırlanan ürün çeşitleri arasından çocuğunuz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Oyun setleri dışında oyun hamuru renklerinin bir arada olduğu dörtlü, üçlü, on ikili hamur setleri de bulunmaktadır. Bu setlerden tercih ederek çocukların daha yaratıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Play doh oyun hamurları ve kırtasiye ürünleri, pek çok testten geçirilerek sertifikalarındırılmaktadır.

Play doh ürünleri arasında sulu boya, kuru boya, pastel boya gibi pek çok boya çeşidi yer almaktadır. Resim defteri, kalem, elişi kağıdı gibi ürün çeşitleri de bulunan Play doh ürünleri arasından çocuğunuzun ihtiyacına uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

 

 

Play-Doh
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun